Zakupy z saturn.pl można odebrać teraz w Paczkomacie InPost.

Sieć Saturn w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby konsumentów uruchomił nową usługę. Zakupy zrealizowane za pośrednictwem strony www.saturn.pl można odbierać w prawie 700  Paczkomatach zlokalizowanych w blisko 200 miastach Polski.

 

Do tej pory towary zakupione w sklepie internetowym można było otrzymać z dostawą do domu lub odebrać w jednym z 18 salonów sprzedaży. Dzięki podjęciu współpracy z firmą InPost, która oferuje nowoczesny system skrytek pocztowych, klienci sieci Saturn mogą teraz odebrać zakupiony przez siebie sprzęt również w wybranym Paczkomacie. Dostęp do przesyłki jest nieograniczony – można ją podjąć o dowolnej porze we wszystkie dni tygodnia. Paczka może mieć maksymalne wymiary 41cm x 38 cm x 64 cm i ważyć do 25 kg.

 

Paczkomaty to szybki, łatwy i nowoczesny sposób na zakupy w sieci – bez kolejek, wizyt kuriera, wypełniania i podpisywania zbędnych dokumentów. Obecnie sieć Paczkomatów tworzy 600 maszyn dostępnych w blisko 200 miastach i miejscowościach na terenie całego kraju. Wprowadzenie tego rozwiązania we współpracy z InPost znacznie zwiększa potencjał sieci Saturn w rozwijaniu swojej obecności w internecie, będąc jednocześnie świadomą odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta – powiedział Grzegorz Kamionka Kierownik Projektu Logistycznego E-Commerce z Media Saturn Online Sp. z o.o.

 

Korzystanie z Paczkomatów jest całkowicie bezpieczne – znajdująsię one pod stałym nadzorem kamer, a dodatkowo zwykle śa zlokalizowane w sąsiedztwie często odwiedzanych miejsc (stacje paliwowe, czy duże sieci handlowe).

 

Aby odebrać przesyłkę, nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem sklepu internetowego. Wystarczy dokonać zakupu za pośrednictwem strony www.saturn.pl i wybrać „Paczkomat” jako formę dostawy. Dużym udogodnieniem jest opcja „Pokaż mapę”, gdzie klient widzi jednocześnie wszystkie Paczkomaty dostępne w wybranej wybranej miejscowości. Po złożeniu zamówienia otrzymuje wiadomość SMS i e-mail z kodem odbioru przesyłki. Nabywca jest również na bieżąco informowany o stanie realizacji przesyłki. Odebranie paczki jest niezwykle proste – na ekranie Paczkomatu należy wpisać numer telefonu komórkowego oraz otrzymany wcześniej kod odbioru.

 

powrót

pixel