Usługa Save&GO - bezpieczne zarządzanie danymi telefonu.

Klienci Saturna mogą teraz korzystać z unikalnego rozwiązania pomagającego zarządzać danymi przechowywanymi w telefonach komórkowych: Save&GO. To wygodny i szybki sposób na spersonalizowanie nowego telefonu komórkowygo w miejscu zakupu.


W odpowiedzi na rosnące wymagania i potrzeby klientów sieć sklepów SATURN rozwija program usług funkcjonujący pod nazwą POWERSERVICE o innowacyjne rozwiązanie Save&GO. Nowa usługa umożliwia sprawne zarządzanie danymi i personalizację telefonów komórkowych. Wkrótce będzie również możliwe pobieranie darmowych aplikacji na telefony z system operacyjnym Android.


Save&GO to szybkie i bezpieczne, kompleksowe rozwiązanie technologiczne, pozwalające zarządzać danymi w urządzeniach mobilnych. Umożliwia transfer danych pomiędzy urządzeniami komórkowymi, tworzenie kopii zapasowej, przywracanie, usuwanie i drukowanie kontaktów, konfigurację kont e-mail oraz pobieranie aplikacji.


Klienci poszukują w naszych sklepach najnowszych modeli smartfonów i urządzeń mobilnych. Jednym z etapów zmiany telefonu jest przeniesienie wszystkich danych z poprzedniego modelu na nowe urządzenie – mówi Grzegorz Iwanowski, Service & Customer Care Manager Media-Saturn Holding. – Dzięki usłudze Save&GO nasi klienci mogą oszczędzić czas i bezproblemowo, w miejscu zakupu nowego telefonu, zgrać na niego w absolutnie bezpieczny sposób wszystkie ważne dane: kontakty, zdjęcia, pliki audio i video oraz SMS. Jesteśmy pewni, że nowa usługa trafi w oczekiwania naszych klientów i ułatwi im życie.


Operacja transferu danych odbywa się w miejscu zakupu nowego telefonu, w obecności klienta. Dzięki temu klient ma pewność, że żadne z jego danych ze starego telefonu nie zostaną podejrzane, skopiowane, czy też przechowane przez osobę dokonującą transferu. Usługa Save&GO jest pierwszym tego typu kompleksowym rozwiązaniem systemowym na rynku. Aplikacja jest kompatybilna praktycznie z każdym posiadanym lub nabywanym przez klienta urządzeniem komórkowym.

Dodatkowo klienci korzystający z rozwiązania Save&GO w niedalekiej przyszłości będą mieli możliwość darmowego pobrania pakietów aplikacji APPS. Usługa, nazywana Rewolucją APPS, będzie dostępna zarówno dla tych klientów, którzy nabywają nowe smartfony, jak i dla tych, którzy posiadają już urządzenia komórkowe. Z pakietu będzie można skorzystać przy okazji serwisu telefonu, zakupu akcesoriów lub odwiedzając sklep jedynie w celu zapoznania się z możliwościami aplikacji.

powrót

pixel