4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Już po 3 SMS-ach zmienia wiadomość na MMS, co jest denerwujące jak i kłopoty ze słownikiem (a przy zewnętrznych aplikacjach pokazuje niepoprawnie znaki). Poza tym działa sprawnie, nie zamula, nie zacina się.

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jestem zadowolona z zakupu. Telefon działa sprawnie, nie zacina się. Ładny i wyraźny wyświetlacz. Nie ma problemów z uruchamianiem i działaniem różnych aplikacji. Jedynym minusem jest krótki czas pracy baterii oraz problem z czujnikiem naładowania baterii [zacina się na wartościach 99-100% by w najmniej odpowiednim momencie rozładować się do 0%]

3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jak na taką cene telefon jest ok. Minusem jest kiepska bateria.

Więcej opinii

Praca zdalna to popularna forma zatrudnienia, która zapewnia określone korzyści każdej ze stron. Zleceniodawca może oczekiwać realizacji konkretnych zadań w wyznaczonym czasie, nie musząc zapewniać etatu oraz narzędzi do pracy, natomiast zleceniobiorca może wykonać określoną pracę w dowolnych godzinach, nie będąc związany 8-godzinnym czasem pracy.

Pojawienie się nowego flagowca od Samsunga to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w 2018 roku. Koreański koncern zaprezentował dwie wersje nowego telefonu – Galaxy S9 i Galaxy S9+ na targach Mobile World Congress 2018 w Barcelonie 25 lutego. Jest to najważniejsza impreza branży technologii mobilnych, dlatego data premiery nie była wybrana przypadkowo. W tym artykule udało nam się zebrać najważniejsze informacje dotyczące specyfikacji oraz ceny.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel