4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Już po 3 SMS-ach zmienia wiadomość na MMS, co jest denerwujące jak i kłopoty ze słownikiem (a przy zewnętrznych aplikacjach pokazuje niepoprawnie znaki). Poza tym działa sprawnie, nie zamula, nie zacina się.

4 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jestem zadowolona z zakupu. Telefon działa sprawnie, nie zacina się. Ładny i wyraźny wyświetlacz. Nie ma problemów z uruchamianiem i działaniem różnych aplikacji. Jedynym minusem jest krótki czas pracy baterii oraz problem z czujnikiem naładowania baterii [zacina się na wartościach 99-100% by w najmniej odpowiednim momencie rozładować się do 0%]

3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Jak na taką cene telefon jest ok. Minusem jest kiepska bateria.

Więcej opinii

Video w jakości 4K to już nie jest nowość, tylko format, z którym coraz lepiej się oswajamy. Telewizory, nowoczesne konsole, a nawet monitory komputerowe w tak dużej rozdzielczości stają się bardziej dostępne, a ceny takiego sprzętu - niższe. Skoro jest więc na czym oglądać, rodzi się pokusa tworzenia materiałów w tym standardzie.

Chociaż mieliśmy w 2017 roku wiele ciekawych premier smartfonów, to pojawienie się nowego iPhone’a zawsze elektryzuje najbardziej. iPhone X będzie przez długi czas najbardziej designerskim i najdroższym telefonem na rynku. Czy rzeczywiście warto sięgnąć po ten model?

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel