Obudowa MOBIO Do It Yourself Galaxy S5

Obudowa MOBIO Do It Yourself Galaxy S5

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Obudowa MOBIO Do It Yourself Galaxy S5

  • Obudowa MOBIO Do It Yourself Galaxy S5
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Obudowa MOBIO Do It Yourself Galaxy S5

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Obudowa jest wyjątkowo smukła, lekka, bardzo stabilna i ergonomiczna, zabezpiecza telefon przed uderzeniem, wilgocią, kurzem i zabrudzeniem.Wierzchnia część nakładki wykonana jest z odpornego na ścieranie aluminium, które łączy się z korpusem z  tworzywa sztucznego. Całość tworzy obudowę, która  idealnie dopasowuje się do kształtu smartfona. Posiada wszystkie niezbędne otwory (regulacja głośności, camera, port USB, etc). Posiada mocowanie na zatrzask.
Konstrukcja

Typ

Obudowa

Dedykowany model

Samsung Galaxy S5

Materiał

Aluminium , Tworzywo sztuczne

Inne

Mocowanie na zatrzask

Ogólne

Producent

Mobio

Kolor

Czarny

Czasy się zmieniają i zmienia się sposób w jaki oglądamy rozmaite treści. Jeszcze niedawno przeglądaliśmy z ciekawością program telewizyjny, zaznaczając długopisem interesujące nas programy i pamiętaliśmy o tym, żeby przewinąć kasetę, zanim oddamy ją do wypożyczalni. Obecnie żyjemy w czasach filmów i seriali dostępnych online na życzenie.

Dzieci zaskakująco szybko uczą się korzystać z elektroniki. Z jednej strony, to naprawdę imponujące, jak szybko się uczą, z drugiej - może być to niebezpieczne. Szczególnie w sytuacji, gdy kolorowe obrazy z urządzeń mobilnych oglądane są zbyt długo, a dziecko przedkłada gry i filmy nad inne formy spędzania czasu jak rysowanie, aktywność fizyczna czy zabawy z rówieśnikami.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel