Facebook m Instagram

ZOBACZ TECHNOLOGICZNE PRZYGODY RENEUSZA

NA BLOGU SATURN.PL ZNAJDZIESZ STALE AKTUALIZOWANE TESTY,
RECENZJE ORAZ NOWOŚCI PRODUKTOWE.

Wybierz kategorię lub scrolluj odkrywając kolejne wpisy

Co dwa pady, to nie jeden!

Granie w gry to zdecydowanie moja ulubiona rozrywka w czasie wolnym. Po całym dniu w towarzystwie technologii, dobrze zmienić otoczenie na… jeszcze bardziej zaskakujące i fascynujące 😀 No a skoro tak gram w te gry, to pomyślałem, że fajnie byłoby jednak Wam coś polecić, no więc POLECAM! Tym razem A Way Out.

W sumie to można nawet powiedzieć, że jestem bohaterem filmu akcji, tylko takiego interaktywnego. Bohaterów jest dwóch, czyli idealnie dla mnie i dla mojego drogiego Woj-Techa, z którego będzie jeszcze #gamer jak się patrzy! Historia klasyczna, dwóch kumpli ucieka razem z więzienia i wspólnie stawiają czoła niebezpieczeństwom, które już na nich czekają i zacierają ręce za murami aresztu, hehe!

Gierka jest dynamiczna, a sposób prowadzenia akcji wzo-ro-wy. Nie raz wstrzymywałem oddech w oczekiwaniu na kolejną scenę, a Woj-Tech to już w ogóle był mocno #wszoku. Co za emocje, Kochani! Nie do opisania, ale w sam raz do pogrania 😀 😀 😀

Rozgrywka jest zaprojektowana tak, żeby żaden z graczy się nie nudził, a podstawą powodzenia kolejnych ruchów jest komunikacja. A ponieważ szczęśliwi czasu nie liczą, to w A Way Out zegar nie tyka Wam nad głową, no chyba, że obowiązki wzywają. Powiedziałbym też coś o niesamowitym, nagłym, zaskakującym zwrocie akcji, ale nie będę psuł Wam zabawy. Zamiast spoilowania, wracam do grania!

 

Gra

PS4

A Way Out

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE

Muzyka w technologicznym stylu

Czy Wy też tak macie, że nie wyobrażacie sobie powrotu do domu bez muzyki w uszach? U mnie to już #musthave. Idę sobie przez miasto, na smartfonie mam ulubioną playlistę, żyćko jak teledysk – kolorowe i piękne, a krok oczywiście taneczny 😀 Ale od kiedy na uszach mam bezprzewodowe słuchawki JBL T450BT, to ścieżka dźwiękowa mogłaby towarzyszyć mi 24/7!
Ten sprzęcik to najwyższy model nowej serii JBL T, dzięki którym dźwięk jest pierwsza klasa! Mogę z nimi spędzić nawet 11 godzin w towarzystwie ulubionych kawałków. Dzień bez ładowania, dniem wygranym! Z urządzeniami mobilnymi łączą się przez Bluetooth, proste i szybkie! A takie rozwiązania to ja lubię najbardziej 😀
No a o dźwięku to chyba nie muszę wspominać, bo JBL to legenda sama w sobie. Jakość bez kompromisów i mocny bass dzięki technologii PureBass zadowolą tych mniej wymagających i tych mocno wkręconych w temat. Audiofile, do Was mówię! Dźwięk jest naturalny, zrównoważony i bez zniekształceń, a czystość krystaliczna = komfort słuchania nie do porównania!
A jak Woj-Tech zadzwoni, to mogę swobodnie rozmawiać, bo w JBL T450BT jest też wbudowany mikrofon z funkcją eliminacji szumów. Problem z odbieraniem telefonu, kiedy ręce zajęte padem do konsoli mam… z głowy! 😀

Słuchawki

JBL

T450BT

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE

Zabawa w pirackim stylu

Pamiętacie jeszcze jak to jest grać, ale nie na kompie albo na konsoli? Ja sobie właśnie przypomniałem, bo wybierając prezenty komunijne szczęśliwie zabłądziłem do działu z… PLANSZÓWKAMI! A ponieważ lubię testować, to nie mogłem sobie odmówić partyjki gry Wielka Ucieczka. I powiem Wam, że razem z kapitanem Woj-Techem jesteśmy na TAK!
Nie będę psuł Wam tej przyjemności i spoilował całej fabuły, więc może krótko i na temat. Gra nie jest przypadkowa, bo to polska edycja kultowej pozycji, znanej Wam na bank pod nazwą Cartagena. Tyle, że wzbogacona o 4 warianty rozgrywki. Bohaterami są piraci, a celem jest wyjście z lochów i dotarcie do łodzi. Ale, żeby nie było zbyt łatwo, to ilość miejsc na łodzi ograniczona 😀 Myślicie, że kto pierwszy, ten lepszy? No to się zdziwicie! Jak to w pirackim świecie bywa, liczy się spryt, bo przechytrzyć przeciwnika nie jest łatwo 😉
Wkręciłam się tak, że mogłem grać do rana. Więc jeśli szukacie fajnego podarunku, z tą planszóweczką dobra zabawa gwarantowana!

Gra planszowa

Nasza Księgarnia

Wielka Ucieczka

Przejdź do sklepu
OBSERWUJ RENEUSZA NA INSTAGRAMIE
1 2 3 33