Kalkulator CANON F-715SG Czarny

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Kalkulator CANON F-715SG Czarny

  • Kalkulator CANON F-715SG Czarny
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Kalkulator CANON F-715SG Czarny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Zaawansowany kalkulator naukowy F-715SG, wyposażony w dwuwierszowy wyświetlacz LCD, jest dostępny w trzech różnych kolorach. Jest on częściowo wykonany z materiałów Canon pochodzących z recyklingu, dzięki czemu jest produktem ekologicznym.

Korzyści:

  • Duży, 2-wierszowy wyświetlacz LCD
  • 250 różnych funkcji
  • Obliczenia wewnętrzne do 16 cyfr
  • Ekologiczna konstrukcja - materiały Canon poddane recyklingowi użyto do produkcji obudowy
  • Niezawodne, podwójne źródło zasilania: ogniwo słoneczne i bateria
  • Trzy opcje kolorów

Wyraźniejszy odczyt dzięki dużemu, dwuwierszowemu wyświetlaczowi

Idealny do nauki, egzaminów i rozwiązywania zadań domowych - kalkulator naukowy F-715SG wyposażono w duży, dwuwierszowy ekran LCD. Wpisywane wartości pojawiają się w górnym wierszu, w dolnym zaś - wyniki. Wyświetlany wynik składać się może aż z 10 cyfr; istnieje również możliwość podniesienia do dwucyfrowej potęgi. Rozmiar znaków wyświetlacza to 9,6 x 3,96 mm, co umożliwia szybki i precyzyjny odczyt wyniku.

250 wszechstronnych funkcji

Ten inteligentny kalkulator naukowy dysponuje wszystkimi najważniejszymi funkcjami, które potrzebne są uczniom przy rozwiązywaniu zadań matematycznych i naukowych z zakresu matematyki ogólnej, trygonometrii, statystyki, fizyki i inżynierii. W celu rozwiązywania skomplikowanych obliczeń kalkulator F-715SG wyposażono łącznie w 250 różnych funkcji. Istnieje możliwość zapisania w pamięci i przywołania 17 obliczeń, tak aby użytkownik mógł zbadać inne wzory lub koncepcje. Co więcej, wewnętrzne obliczenia można wykonać z użyciem 16 cyfr, zapewniając bardziej dokładne wyniki.

Produkowany częściowo z materiałów Canon poddanych recyklingowi

F-715SG to właściwy wybór ze względów praktycznych i ekologicznych. Jest tak, ponieważ Canon stosuje elementy plastikowe z odpadów do konstrukcji obudowy. Odpady przemysłowe zyskują nowe życie.

Niezawodne, podwójne źródło zasilania

Ten kalkulator naukowy działa dzięki zasilaniu światłem słonecznym i baterią, co pozwala zachować ciągłą niezawodność i pewność działania podczas egzaminów. Skorzystaj z zasilania energią słoneczną, gdy pozwalają na to warunki oświetleniowe, a w razie potrzeby przełącz się na zasilanie baterią. F-715SG w odpowiedni sposób sygnalizuje wyczerpywanie się baterii. Automatyczna funkcja wyłączania zasilania aktywuje się po 7 minutach bezczynności, co pozwala wydłużyć czas działania na baterii.

Trzy stylowe opcje kolorów

Praktyczny i stylowy kalkulator F-715SG jest dostępny w kolorze czarnym lub w dwóch wariantach z kolorem białym - z obudową i strzałkami w kolorze magenta lub niebieskim. Waga równa 124 g ułatwia przenoszenie. Twarda, wysuwana obudowa chroni klawiaturę numeryczną i ekran przed uderzeniami i wstrząsami.
Techniczne

Przeznaczenie

Naukowy

Rodzaj wyświetlacza

2 liniowy , 10 pozycyjny

Inne

Wymiary wyświetlacza: 61 x 25 mm

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Słoneczne , 1x LR44

Ogniwa słoneczne

TAK

Funkcje

Funkcje matematyczne

Konwersja ułamków , Konwersja współrzędnych , Logarytmy , Logarytmy naturalne , Pierwiastki , Potęgi , Silnia , Trygonometryczne

Funkcje statystyczne

Kombinacje , Permutacje

Dodatkowe funkcje

Obliczanie reszty

Ilość pamięci

17 pamięci

Inne

Jednostki kątowe Liczby przypadkowe Najmniejsza wspólna wielokrotność Największy wspólny dzielnik Automatyczne wyłączanie po 7 minutach bezczynności Wskaźnik niskiego poziomu baterii

Fizyczne

Wysokość [cm]

16.5

Szerokość [cm]

8

Głębokość [cm]

1.45

Waga [g]

124

Rodzaj obudowy

Płaska

Inne

Wymiary z pokrywą: 16.8 x 8.63 x 1.78 cm

Ogólne

Producent

Canon

Kolor

Czarny

Okres gwarancji

12 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel