Zegarek sportowy GPS GARMIN Forerunner 920XT Biało-czerwony + HRM-Run

Zegarek sportowy GPS GARMIN Forerunner 920XT Biało-czerwony + HRM-Run
Zegarek sportowy GPS GARMIN Forerunner 920XT Biało-czerwony + HRM-Run

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Zegarek sportowy GPS GARMIN Forerunner 920XT Biało-czerwony + HRM-Run

  • Zegarek sportowy GPS GARMIN Forerunner 920XT Biało-czerwony + HRM-Run
  • Zegarek sportowy GPS GARMIN Forerunner 920XT Biało-czerwony + HRM-Run
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Zegarek sportowy GPS GARMIN Forerunner 920XT Biało-czerwony + HRM-Run

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Zegarek GPS z funkcjami online i dynamiką biegu dla osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych. Zegarek GPS Forerunner® 920XT rejestruje szczegółowe dane dotyczące pływania, jazdy na rowerze i biegania. Zaawansowane funkcje obejmują dynamikę biegu (w przypadku użycia z czujnikiem tętna HRM-Run™), szacowany pułap tlenowy (w przypadku użycia z czujnikiem tętna), śledzenie na żywo i powiadomienia z telefonu.


  • Funkcja dynamiki biegu dostarcza informacji o rytmie, odchyleniu pionowym i czasie kontaktu z podłożem
  • Urządzenie wskazuje szacowany maksymalny pułap tlenowy i jest wyposażone w funkcje symulatora wyścigu i asystenta odpoczynku
  • Dostarcza informacje na temat dystansu i tempa pływania oraz stylu pływackiego i liczby ruchów. Jest także wyposażony w funkcje dziennika ćwiczeń i pomiaru czasu odpoczynku
  • Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz inne alerty w zegarku
  • Funkcje online: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i udostępnianie danych w serwisach społecznościowych

Firma Garmin, która wprowadziła na rynek pierwsze na świecie urządzenia GPS dla osób uprawiających wiele dyscyplin sportowych, prezentuje zegarek, który doskonale pokieruje treningiem - zarówno profesjonalnego sportowca, jak i amatora. Zegarek Forerunner 920XT został wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak dynamika biegu, szacowany pułap tlenowy, śledzenie na żywo (LiveTrack) i powiadomienia z telefonu.
Zaawansowany trening w połączeniu z monitorowaniem całodziennej aktywności


Zegarek Forerunner 920XT kryje w sobie ogromną liczbę najnowocześniejszych funkcji treningowych. Zegarek można używać ze strojem do nurkowania i jest o 15% lżejszy od swojego poprzednika, modelu Forerunner 910XT. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, elastyczny pasek na nadgarstek z przegubami oraz tryb zegarka, dzięki czemu można go nosić przez cały dzień, ciesząc się wygodą. Funkcja monitorowania aktywności rejestruje liczbę kroków, przebieg snu i liczbę spalonych kalorii z całego dnia, dając szerszy obraz codziennej aktywności.
Bierz się do dzieła

Bez względu na to, czy trenujesz na basenie czy na otwartym akwenie, zegarek Forerunner 920XT rejestruje szczegółowe dane dotyczące pływania, w tym dystans, tempo, liczbę i tempo ruchów i wynik SWOLF. Funkcja dziennika ćwiczeń umożliwia zapisywanie ćwiczeń i serii odbić na basenie, a 2 funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu serii. Urządzenie oferuje również funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów.

Przyspiesz trening

Zegarek 920XT jest zgodny z czujnikami prędkości, kadencji i tętna, dzięki czemu umożliwia korzystanie z zaawansowanych opcji treningowych podczas treningów na rowerze. Po sparowaniu zegarka z miernikami mocy ANT+®, w tym z urządzeniami Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały, możliwe jest również wyświetlanie w urządzeniu danych dotyczących mocy.

W przypadku użycia czujnika tętna i miernika mocy urządzenie Forerunner 920XT umożliwia określenie podczas jazdy na rowerze szacowanego pułapu tlenowego, ułatwiając tym samym monitorowanie poziomu sprawności fizycznej. Kolorowy wskaźnik wskazuje pozycję użytkownika na tle innych sportowców z danej grupy wiekowej. Inną funkcją umożliwiającą sprawdzenie, jak użytkownik wypada na tle innych sportowców, są segmenty serwisu Garmin Connect. Po zakończeniu jazdy na rowerze i przesłaniu danych do serwisu Garmin Connect użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojej pozycji na tablicy wyników.

Pracuj nad swoją kondycją biegową


Forerunner 920XT ułatwi Ci uzyskanie optymalnej kondycji biegowej (przy używaniu w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™ lub HRM-Tri™). Zegarek prowadzi 6 różnych pomiarów dynamiki biegu: kadencji (liczby kroków na minutę), długości kroku (odległość od jednego zetknięcia nogi z podłożem do następnego), czasu kontaktu z podłożem (czas, przez jaki stopa dotyka podłoża podczas biegu), bilans czasu kontaktu z podłożem (bilans czasu, w jakim lewa/prawa stopa dotykają podłoża podczas biegu), odchylenie pionowe (wysokość odbicia podczas kroku) oraz odchylenie do długości (stosunek wartości odchylenia pionowego do długości kroku). Zegarek 920XT jest także wyposażony w metronom z wibracyjnymi i dźwiękowymi alertami, dzięki którym urządzenie pomaga regulować rytm treningu.Zaawansowane funkcje na podstawie tętna


W połączeniu z czujnikiem tętna zegarek Forerunner 920XT oferuje dodatkowe funkcje określające stan odpoczynku oraz potencjał wyścigowy. W pierwszej kolejności urządzenie zapewnia kontrolę odpoczynku, która na bieżąco sygnalizuje stan regeneracji sił przez kilka pierwszych minut aktywności aerobowej. Po zakończeniu aktywności aerobowej zegarek wskazuje czas, jaki powinien upłynąć przed następnym intensywnym treningiem. W przypadku użycia w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run™ model 920XT może również wyświetlić szacowany pułap tlenowy podczas biegu. Aby określić szacowany pułap tlenowy podczas jazdy na rowerze, należy użyć czujnika tętna i miernika mocy. Na podstawie tych danych urządzenie może podawać prawdopodobne czasy wyścigów na różnych dystansach.

 
 
Garmin Connect

Treningi i wyścigi zyskają zupełnie nowe oblicze dzięki bezpłatnemu serwisowi społecznościowemu Garmin Connect, w którym można zapisywać, planować i udostępniać swoje ćwiczenia. Po zakończeniu aktywności z wykorzystaniem profilu aktywności Multisport w urządzeniu czas etapu i przejścia jest zapisywany w jednym pliku w celu zapewnienia łatwiejszego wyświetlania i udostępniania. Poszczególne zakładki zapewniają dostęp do szczegółowych danych odnoszących się do każdego z etapów.

Istnieje wiele sposobów synchronizacji danych z serwisem Garmin Connect. Forerunner 920XT może przesyłać dane z użyciem aplikacji Garmin Connect™ Mobile w smartfonie za pośrednictwem połączenia Bluetooth®. Można także ustawić jeden lub kilka hotspotów Wi-Fi®, przy użyciu których zegarek będzie automatycznie synchronizować dane z serwisem Garmin Connect, gdy tylko znajdzie się w ich zasięgu. Można także zsynchronizować urządzenie z komputerem osobistym, korzystając z połączenia USB.


Po sparowaniu zegarka ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile można korzystać z dodatkowych funkcji, które ułatwiają pozostawanie w kontakcie podczas biegu, jazdy na rowerze lub wyścigu. Funkcja śledzenia na żywo umożliwia zapraszanie innych osób za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych do śledzenia Twoich wyników i lokalizacji na mapie w czasie rzeczywistym. Funkcja powiadomień z telefonu pozwala przeglądać wiadomości e-mail i SMS oraz alerty w zegarku po sparowaniu urządzenia ze zgodnym urządzeniem z systemem Android™ lub urządzeniem firmy Apple®. Po sparowaniu Forerunnera 920XTz telefonem i aplikacją Garmin Connect Mobile możliwe jest przesłanie ukończonych treningów bezpośrednio po ich zakończeniu.

Zastosowane technologie

Bieganie Bieganie

Jazda na rowerze Jazda na rowerze

Pływanie Pływanie

Galeria filmów

  • Wideo
Wyświetlacz

Rozdzielczość

205 x 148 pikseli

Rodzaj

Kolorowy

Techniczne

Rodzaj zegarka

Zegarek sportowy z GPS

Przeznaczenie

Bieganie , Jazda na rowerze , Pływanie

Łączność

Bluetooth

Funkcje

Wodoszczelność

5 ATM

Zastosowane technologie

Virtual racer

Dodatkowa funkcjonalność

Virtual Pacer , Akcelerometr , Alert wibracyjny , Asystent odpoczynku , Auto Pause , Czujnik tętna , Dynamika biegu , Identyfikacja stylu pływackiego , Krokomierz , Monitorowanie snu , Osobiste rekordy , Powiadomienia z telefonu , Sterowanie kamerą VIRB , Symulator wyścigu , Szacowany pułap tlenowy , Trening interwałowy , Wysokościomierz barometryczny , Zliczanie spalonych kalorii

Inne

Waypointy/ulubione/pozycje: 100 Historia okrążeń: dane dotyczące 100 godzin aktywności Zgodność z urządzeniem Vector

Zasilanie

Rodzaj zasilania

Akumulator litowo-jonowy

Inne

Czas pracy na akumulatorze (tryb treningu): 24 godziny Czas pracy na akumulatorze (tryb zegarka): 4 miesiące

Fizyczne

Wysokość [cm]

4.8

Szerokość [cm]

5.5

Głębokość [cm]

1.27

Waga [g]

61

Ogólne

Producent

Garmin

Okres gwarancji

24 miesiące

Kolor

Biało-czerwony

Załączone wyposażenie

Czujnik tętna HRM-Run , Kabel USB do synchronizacji i ładowania

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Póki co spełnia moje...

Póki co spełnia moje oczekiwania.

Jeszczeniedawno obserwowaliśmy, jak codzienne ćwiczenia zyskują nowy wymiar, dziękiaplikacjom na smartfony, które skutecznie motywują do wysiłku i pozwalają dzielićsię swoimi rezultatami oraz podejmować nowe wyzwania. Cały świat oszalał napunkcie Endomondo, a w międzyczasie wymyślono coś nowego. Po co biegać ztelefonem, skoro można mieć od tego dedykowane urządzenie? Sportowe zegarki tonie jest chwilowa moda – to nowy trend , który podbija serca sportowcówamatorów. Jaki model warto kupić w tym sezonie? Zapraszamy na krótki przeglądrynku!

Już 8 maja Saturn po raz kolejny będzie wspierał biegaczy. Tym razem przygotowaliśmy atrakcje dla uczestników międzynarodowego biegu Wings For Life World Run, którego celem jest zebranie funduszy na badania nad urazami rdzenia kręgowego.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel