Saturn zaprasza kibiców do jedynego Fan Roomu w Polsce!

Sieć sklepów Saturn udostępnia w Warszawie fanom piłki nożnej oraz nowoczesnej elektroniki Fan Room Mistrzowskiej Technologii. Warto podjąć wyzwanie Saturna, powalczyć o rezerwację i przeżywać piłkarskie emocje w gronie znajomych w ekskluzywnym apartamencie.

Sieć Saturn przygotowała piłkarskiego asa - konkurs, w którym można zarezerwować dla siebie i swoich znajomych jedyny w Polsce Fan Room Mistrzowskich Technologii. Specjalne pomieszczenie zostało stworzone z myślą o kibicach i zapewnia najlepsze warunki do wspólnego przeżywania meczów. Apartament wypełniony jest najnowocześniejszymi technologiami, wyposażony w 65-calowy telewizor OLED i wysokiej klasy nagłośnienie, gwarantujące niezapomniane piłkarskie emocje, a także konsolę PS4 z popularnymi grami, dzięki której możemy nadal dobrze spędzać czas w przerwie meczów lub między meczami. Warto grać, wygrywać i kibicować naszym w mistrzowskim stylu w prywatnej strefie kibica!

Strona Fan Roomu umieszczona pod adresem www.kibicujtechnologicznie.pl ruszyła już w maju. Kibice zostali zaproszeni do zabawy, podczas której mogli typować swoje ulubione sprzęty do konfiguracji Fan Roomu, brali także udział w konkursie z nagrodami. W kolejnym etapie zabawy głosowali na miasto, w którym powstanie Fan Room, który obecnie jest już przygotowywany do otwarcia w Warszawie. Aby móc skorzystać z możliwości oglądania meczów w Fan Roomie razem z pięciorgiem znajomych, wystarczy od 3 czerwca do 1 lipca br. wejść na stronę www.kibicujtechnologicznie.pl i odpowiedzieć na pytanie: Z kim chciałbyś się wybrać do Fan Roomu i dlaczego to właśnie Wy macie tam trafić? Do wygrania są aż 23 rezerwacje Fan Roomu oraz zestaw audiowizualny z telewizorem LG 49'' i soundbarem LG SH2. Każdy uczestnik może wysłać jedno zgłoszenie dziennie i tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną!

Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.kibicujtechnologicznie.pl.

Kampania została przygotowana przez Agencję Ogilvy & Mather, która od 2013 r. na co dzień prowadzi obsługę działań w obszarze ATL dla marki Saturn. Akcja jest wspierana w radiu, digitalu, social media, sklepach Saturn w całej Polsce oraz we współpracy z blogerami i influencerami.

powrót

pixel