Saturn – zamykamy Gliwice

Informujemy, że sklep Saturn w CH Europa Centralna będzie czynny do 30 marca, godz. 18.00.


Zapraszamy do naszego sklepu SATURN w Silesia City Center (Katowice, ul. Chorzowska 107) i na saturn.pl


Saturn rozwija się dynamicznie we wszystkich kanałach sprzedaży, zapewniając użytkownikom nowoczesnej elektroniki najpełniejszą na rynku ofertę markowych produktów oraz usług. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby coraz bardziej mobilnego społeczeństwa sieć nieustannie optymalizuje i modernizuje sieć sklepów oraz model komunikacji z Klientami.


Rozwój w branży elektroniki użytkowej związany jest z nieustanną otwartością na zmiany. Postęp technologiczny i zachodzące przemiany społeczne – przede wszystkim cyfryzacja i przebudowanie modelu komunikowania się i  konsumowania mediów wpływają na zmianę stylu życia i wkraczanie technologii w coraz to nowe obszary. W reakcji na nowe potrzeby Saturn stale rozwija i optymalizuje model sprzedaży oraz modernizuje swoje sklepy, dostosowując je do zmieniających się potrzeb użytkowników nowych technologii.


Zgodnie z najnowszymi trendami w ubiegłym roku modernizacji poddanych zostało kilka sklepów, a 30 marca br. do nowego wnętrza zaprosił Klientów Saturn w Gdyni. W ramach procesu optymalizacji, 30 marca br. został zamknięty sklep w Gliwicach w CH Europa Centralna. Sieć obejmuje obecnie w Polsce 21 sklepów Saturn oraz 3 sklepy z technologiami mobilnymi Saturn Connect, a już wkrótce marka pojawi się w kolejnej lokalizacji.
powrót

pixel