Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
×
0 0

SATURN wyróżniony przez Klientów

Wiodąca na rynku elektroniki użytkowej sieć marketów SATURN otrzymała w plebiscycie popularności produktów i usług zaszczytny tytuł „LAUR KLIENTA 2010”. Jest to już trzecie wyróżnienie w historii SATURNA – tym cenniejsze, że przyznane drugi raz z rzędu.


Klienci docenili sieć SATURN w kategorii „sklepy RTV AGD” kolejny raz. Pierwsze godło konkursu SATURN otrzymał w 2007 roku, kolejne w 2009 i 2010 roku. Oceniane były: znajomość marki, jakość produktów, innowacyjność, chęć rekomendacji znajomym, przywiązanie klienta do marki. Sieć SATURN zdobyła najwięcej głosów i złote godło LAUR KLIENTA 2010.


Wyróżnienie przyznane przez Klientów jest wynikiem doświadczenia SATURNA na rynku elektroniki użytkowej, dobrej znajomości oczekiwań Klientów oraz najszerszej na rynku oferty produktów wiodących producentów, uwzględniającej najnowsze światowe trendy. Kompetentny personel marketów dba o udane zakupy, pomagając kupującym wybrać odpowiednie urządzenie zgodnie z ich stylem życia i realnymi potrzebami.

 

powrót

pixel