SATURN w Manufakturze rozdaje sadzonki za elektrośmieci!

Saturn w łódzkiej Manufakturze organizuje w najbliższy weekend (20-21 kwietnia) bezpłatną zbiórkę sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W zamian za zużyte urządzenia można otrzymać sadzonkę.

 

Saturn w Manufakturze zaprasza na dwudniową akcję (sobota i niedziela) pod nazwą EKO-weekend, podczas której będzie można pozbyć się starego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pierwsze 300 osób biorących udział w akcji w zamian za jedną sztukę wielkogabarytowego sprzętu AGD lub trzy sztuki drobnego sprzętu elektrycznego otrzyma sadzonkę.

 

Zużyty sprzęt zgromadzony w ramach EKO-weekendu zostanie przekazany do partnera akcji – wyspecjalizowanych zakładów przetwarzania REMONDIS Electrorecycling, które gwarantują profesjonalny i przyjazny środowisku recykling starych urządzeń.

 

Celem akcji jest ochrona środowiska  oraz promowanie i kształtowanie postaw proekologicznych. 

 

SATURN na co dzień oferue możliwość pozbycia się zużytego sprzętu elektronicznego – w każdym sklepie sieci można zostawić dowolną ilość zużytego sprzętu, bez względu na to, czy został on zakupiony w SATURNIE, czy też w innym sklepie. Przy zamówieniu dostawy nowego urządzenia, firma zapewnia bezpłatny odbiór starego.

 

powrót

pixel