SATURN uruchamia sklepy w Gdyni i Lublinie!

Jeszcze w marcu br. w Gdyni i Lublinie zostaną otwarte  markety sieci SATURN, oferujące najnowsze urządzenia i rozwiązania technologiczne z zakresu elektroniki użytkowej.

Specjalistyczne sklepy z elektroniką użytkową SATURN działają obecnie w 12 miastach Polski, a w marcu br. pojawią się w dwóch kolejnych: Pierwszy zostanie uruchomiony w CH Riviera  w Gdyni i będzie to - po markecie w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku - drugi SATURN w Trójmieście.

Kolejny sklep marki zostanie otwarty w CH Felicity w Lublinie. Będzie to najbardziej wysunięty na wschód kraju market sieci. W każdym z nich zatrudnienie znajdzie 60 osób oraz pracownicy firm współpracujących.

 

Nowe sklepy SATURN zaoferują po kilkadziesiąt tysięcy produktów uznanych producentów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software i gry, sprzęt fotograficzny, urządzenia multimedialne i telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio- oraz e-booków. W ofercie znajdą się również zdobywające w Polsce szeroką popularność produkty marek: ok., ISY, PEAQ, KOENIC. Marka jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.


W sklepach SATURN w Gdyni i Lublinie będzie można również odebrać produkty zakupione w sklepie internetowym www.saturn.pl.

 

 

powrót

pixel