Saturn świętuje 7. urodziny w Galerii Cuprum Arena

Saturn świętuje 7. urodziny w Galerii Cuprum Arena

Już w czwartek, 9 czerwca 2016 roku, Saturn w Galerii Cuprum Arena powita mieszkańców Lubina i okolic w urodzinowym nastroju. Z tej okazji na klientów marketu czeka tydzień pełen atrakcji pod hasłem „7 URODZINY SATURNA W LUBINIE”.

Saturn w Lubinie został otwarty w 2009 roku i od początku swojej działalności jest najchętniej odwiedzanym sklepem ze sprzętem elektronicznym w mieście. Market posiada kompleksową ofertę urządzeń do domu i biura, obejmującą zarówno znane, międzynarodowe marki, jak i atrakcyjne cenowo produkty marek własnych: Ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY. Wielbiciele nowoczesnych technologii mogą wybierać spośród bogatego asortymentu sprzętu AGD, telewizorów, laptopów i tabletów, aparatów fotograficznych, elektroniki sportowej oraz akcesoriów. Sklep oferuje również dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, sprawną obsługę serwisową, wywoływanie zdjęć, usługi kredytowe, dodatkową ochronę produktów Gwarancja+ oraz możliwość zwrócenia zużytego sprzęt. Na miejscu można zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii. Fachowi doradcy chętnie pomagają dobrać produkty dopasowane do potrzeb oraz możliwości klientów.

W ubiegłym roku sklep w Lubinie przeszedł modernizację, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Rosnące zainteresowanie nowymi technologiami wpłynęło na powiększenie i wyeksponowanie działu z elektroniką mobilną. W sklepie powstały również trzy samodzielne stanowiska multimedialne, gdzie Klient może sam wyszukać interesujący go produkt, sprawdzić jego dostępność, cenę i specyfikację techniczną. Za pomocą kodu QR może również złożyć zamówienie przez sklep internetowy www.saturn.pl.

Saturn w Galerii Cuprum Arena od 7 lat oferuje mieszkańcom Lubina i okolic największy wybór sprzętu elektronicznego oraz profesjonalną obsługę i doradztwo ekspertów. Cieszymy się bardzo, że niezmiennie klienci darzą nas zaufaniem i chętnie korzystają z szerokiej oferty marki. –powiedziała Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie. – Przy okazji 7. urodzin sklepu chcielibyśmy im za to podziękować. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Lubina i okolic do  wspólnego świętowania w dniach 9-15 czerwca. Zaplanowaliśmy szereg atrakcji, które będą czekały na odwiedzających zarówno w naszym sklepie, jak i na terenie całej Galerii Cuprum Arena. Będą to m.in. pokazy nowych technologii, szkolenia z obsługi sprzętów, degustacje, porady dietetyczne i treningowe przygotowane przez firmę Eat2BeFit, pokazy tańca, mody oraz metamorfozy, liczne promocje, konkursy i spotkania z gwiazdami sportu.

Między 9-12 czerwca br. (czwartek-niedziela) na terenie Galerii Cuprum Arena odbędą się Dni Otwarte dla Klientów. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną targi technologiczne, podczas których można bezpłatnie wziąć udział w warsztatach z obsługi nowoczesnego sprzętu elektronicznego i zapoznać się z nowinkami technologicznymi dostępnymi w sklepach Saturn. Swoją wiedzą  podzielą się z odwiedzającymi targi specjaliści z ponad 20 wiodących firm, producentów elektroniki użytkowej. Nie zabraknie takich marek jak Samsung, Electrolux, Karcher i Philips z urządzeniami do domu i biura, Parrot z najnowszą propozycją dronów, Skymaster z elektrycznymi deskorolkami, HTC z telefonami, Kiano z tabletami. Firma Electrolux uprzyjemni dodatkowo wydarzenie pokazami kulinarnymi.

Szczególnym dniem będzie 11 czerwca. O godzinie 12.00 tańcem nowoczesnym rozpocznie się uroczysta gala w głównym atrium Galerii Cuprum Arena. Wydarzenie uświetni występ wybitnych gwiazd sportu. Swój udział potwierdzili:  szczypiornistki i szczypiorniści zespołu piłki ręcznej MKS Zagłębie Lubin S.A, futboliści klubu Warriors oraz pięściarze, min. Medalista Mistrzostw Polski Paweł FURIA Czyżyk. Fani sportu będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkania swoich idolów, zdobycia autografów i zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Organizatorzy zapraszają również do udziału w licznych grach, konkursach i zabawach. Nie zabraknie również pokazu mody sportowej, sprzętu nowoczesnej elektroniki użytkowej. Najmłodszych z pewnością zachwyci pokaz baloniarza. Podczas targów technologicznych będzie można również zapoznać się z szerokim przekrojem asortymentu kamienia oferowanego przez firmę STONELAND oraz z nanopowłokami hydrofobowymi (impregnaty) firmy SHIELDON.

Wydarzenie będzie relacjonowane na żywo przez TV Regionalną.

Aktualne informacje dotyczące atrakcji przygotowanych dla klientów z okazji 7. urodzin marketu w Lubinie dostępne będą od 7 czerwca na stronie www.saturn.pl oraz na fanpage’u sieci Saturn na Facebooku.

powrót

pixel