SATURN rozszerza współpracę z Orange

W sklepach SATURN ruszają specjalne strefy Orange. Kupując usługi telekomunikacyjne klienci mogą teraz nabyć dowolny produkt z oferty SATURNA nawet do 1000,- zł taniej.
 

W ramach dotychczasowej współpracy klienci operatora przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy mogli otrzymać bony pieniężne do wykorzystania w sklepach Saturn. Popularność oferty sprawiła, że firmy zdecydowały się rozszerzyć współpracę i uruchomić strefy usług Orange na terenie sklepów SATURN.

 

Przedłużając umowę lub kupując nową aktywację klienci mogą nabyć dowolny produkt z oferty SATURNA nawet do 1000,- zł taniej. Oszczędność zależy od rodzaju i wartości wybranej usługi Orange.

 

Współpracę z Media Saturn Holding rozpoczęliśmy kilka lat temu. Teraz zdecydowaliśmy się ją rozszerzyć, uruchamiając wygodny dla klientów model łączonej sprzedaży. Wystarczy jedna wizyta w sklepie, by wrócić do domu z tym, co potrzebujemy i jeszcze zaoszczędzić sporo pieniędzy. - mówi Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel, Dyrektor Wykonawczy Orange Polska ds. obsługi i sprzedaży. - Jestem przekonany, że taka formuła współpracy przyniesie korzyści obydwu firmom i pozwoli zwiększyć sprzedaż. Dla Orange Polska to kolejny, ważny krok w realizacji nowej strategii 2013-2015.

 

Dajemy naszym klientom dostęp do najszerszego na rynku asortymentu elektroniki użytkowej i możliwość zakupu usług telekomunikacyjnych w jednym miejscu. – mówi Marcin Rosati, członek Zarządu Media Saturn Holding Polska. – Klienci decydujący się na zakup usług Orange właśnie u nas dostaną specjalny rabat na cały asortyment sklepu: zarówno telefony, smartfony i tablety, dzięki którym można korzystać z usług Orange, jak również na urządzenia innych kategorii produktowych. To absolutna nowość.

 

Od 5 kwietnia br. oferta obowiązuje w następujących sklepach:

SATURN w Katowicach, Krakowie i Warszawie (CH Arkadia oraz Targówek).

 

Do końca kwietnia br. strefy usług powinny działać już we wszystkich 18 marketach sieci.

Z czasem oferta będzie dostępna również w sklepach internetowych z www.saturn.pl.

powrót

pixel