SATURN rekrutuje do Poznania i Krakowa!

Sieć SATURN planuje kolejne otwarcia. W związku z tym marka rozpoczęła rekrutację pracowników do marketów w Poznaniu i Krakowie.
 

SATURN to znana w całej Polsce sieć elektromarketów, słynąca z najpełniejszego na rynku asortymentu z zakresu elektroniki użytkowej. Obecnie marka ma 18 sklepów w 12 miastach na terenie całego kraju, zatrudniających łącznie ponad 1200 osób. Już wkrótce do orbity SATURNA dołączą dwa nowe punkty: Saturn w City Center w Poznaniu oraz Saturn w Auchan Bronowice w Krakowie.

 

W związku z rozwojem sieci prowadzona jest rekrutacja pracowników do obu nowych sklepów marki. Planowane otwarcia marketów będą miały miejsce w czwartym kwartale br., wraz z otwarciami centrów handlowych City Center oraz Auchan Bronowice. Obecnie w obu miastach rekrutacja dotyczy kandydatów na stanowiska Kierowników Działów Handlowych, Kierowników Administracji, Kierowników Działu Kas i Obsługi Klienta oraz Kierowników Działu Magazyn. W następnej kolejności poszukiwani będą pracownicy zaplecza logistycznego, obsługi klienta i kas. Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie  oraz przejdzie specjalistyczne szkolenia przygotowujące do pracy w markecie SATURN.

 

Zarówno w Poznaniu, jak i w Krakowie znajdują się już sklepy SATURN. Nowy punkt w Poznaniu będzie miał powierzchnię 4 500 metrów kwadratowych, market w Krakowie: 3 500 metrów kwadratowych. Otwarcia kolejnych stacjonarnych sklepów towarzyszą ekspansji marki także w internecie. W 2012 roku uruchomiony został sklep www.saturn.pl, oferujący ponad 100 000 artykułów. Dzięki tym kompleksowym działaniom SATURN umacnia swoją pozycję na polskim rynku.

 

powrót

pixel