Saturn podkręca tempo na Wings For Life World Run!

Już w najbliższą niedzielę, 8 maja br., startuje kolejna edycja biegu Wings For Life World Run. Tegoroczna polska edycja odbędzie się w Poznaniu i będzie wspierana przez sieć sklepów Saturn, która przygotowała szereg atrakcji dla zawodników.

Z roku na rok bieg Wings For Life World Run gromadzi coraz większą rzeszę entuzjastów tego sportu. Przyciąga ich niezwykle ważny cel imprezy, czyli zebranie funduszy na badania nad urazami rdzenia kręgowego. Sportowcy-amatorzy są również zaintrygowani niespotykaną formułą biegu, podczas którego to meta goni uczestników. O zakończeniu wyścigu informują samochody pościgowe, które starują 30 minut po zawodnikach i w momencie zrównania z kolejnymi biegaczami, kończą ich udział w zawodach. Partnerem charytatywnego wydarzenia została sieć sklepów z elektroniką użytkową Saturn

Wygraj elektryczną deskorolkę od sieci Saturn!
Sieć Saturn od lat pomaga rozwijać pasje, promuje zdrowy styl życia i wspiera inicjatywy sportowe. Dlatego specjalnie dla wszystkich zawodników sieć Saturn przygotowała szereg atrakcji.

Na starcie każdy uczestnik otrzyma specjalną techniczną koszulkę, która ma poprawić jego komfort podczas biegu, a także specjalny kod rabatowy na zegarki sportowe i urządzenia do przygotowywania zdrowych posiłków.

Kolejną niespodzianką czekającą na miłośników biegania jest strefa Saturn, gdzie bezpośrednio z Instagrama będzie można wydrukować swoje pamiątkowe zdjęcie z biegu. Wystarczy, że wpis zostanie oznaczony hashtagiem #technologiapodkrecatempo.

Dodatkowo dla osób, które wezmą udział w biegowej sesji zdjęciowej, Saturn zorganizuje specjalny konkurs. Wystarczy do 12 maja do godziny 9.00 ściągnąć swoje zdjęcie z biegu, umieścić je na wybranym kanale social media (Facebook, Instagram, Twitter) i oznaczyć hashtagiem #technologiapodkrecatempo. Wśród uczestników konkursu Saturn wybierze osobę, która w najbardziej kreatywny sposób zapozowała do zdjęcia i nagrodzi deskorolką elektryczną Skymaster Wheels. Wszystkie zdjęcia z biegu dostępne będą na stronie https://www.flickr.com/saturnpolska.

Więcej informacji na temat wydarzenia i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.wingsforlifeworldrun.com

powrót

pixel