SATURN – nowy wymiar technologii

W czwartek, 13 listopada br., o godz. 8.00  Bydgoszcz wzbogaci się o specjalistyczny sklep popularnej sieci Saturn, zlokalizowany w Centrum Handlowym Zielone Arkady. Będzie to najnowocześniejsza w Polsce przestrzeń handlowa dedykowana innowacyjnym rozwiązaniom oraz produktom z zakresu szeroko pojętej elektroniki użytkowej.

Dzięki ofercie Saturna w CH Zielone Arkady mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą zawsze na bieżąco z aktualnymi rynkowymi trendami i technologiami. Na zaaranżowanej według najnowszych światowych standardów powierzchni całkowitej ponad 3500 m2 odwiedzający znajdą wszystko, co niezbędne do wyposażenia domu, czy biura:  sprzęt multimedialny, teleinformatyczny, fotograficzny, telewizory, urządzenia audio-wideo, biurowe, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy użytkowe, gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Saturn zaoferuje również pełen wybór najnowszych rozwiązań i urządzeń mobilnych, umożliwiających stały kontakt ze światem, w pracy i zabawie. Ofertę uzupełni bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości  zakupionego sprzętu.

Nowy Saturn powstał w odpowiedzi na potrzeby poszerzającego się grona ludzi zafascynowanych nowymi technologiami, pragnących poznać i jak najlepiej wykorzystać ich możliwości zarówno w codziennym życiu, jak i w realizacji swoich pasji. Z myślą o nich stworzyliśmy przestrzeń emocjonujących spotkań z technologią, która wykracza poza definicję zwykłego sklepu z elektroniką użytkową. - powiedział Sławomir Uherek, Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający siecią Saturn.
Sklep zaskoczy klientów designem, niestandardowymi, wpływającymi na wyobraźnię ekspozycjami oraz szerokim wyborem nowinek technologicznych, z których słynie marka. W ofercie bydgoskiego Saturna  pojawi się między innymi z niecierpliwością oczekiwany przez fanów zaawansowanej technologii najnowszy telewizor OLED w rozdzielczości 4K marki Panasonic 65” (TX-65CZ950E) oraz LG 55” (LG EG960), drukarka 3D, najnowsze modele dronów, czy okulary Samsung GEAR VR, pozwalające obserwować wirtualną rzeczywistość. Osoby poszukujące wysokiej jakości dźwięku z pewnością zainteresują zestawy kina domowego z funkcjonalnością systemu HEOS multiroom oraz wyrafinowane systemy audio firmy Bose. Fani mobilnych technologii będą mogli zapoznać się z możliwościami najnowszych smartfonów, np. Apple 6S i Sony Z5 oraz rozwijać sportową pasję z innowacyjnym smartwatchem Samsung GEAR 2. Nie zabraknie również innowacyjnych urządzeń AGD, jak nowej generacji ekspres do kawy Jura Z6, czy robotów sprzątających pomieszczenia, koszących trawniki, a nawet czyszczących rynny.

Odwiedzający będą mogli skorzystać z wiedzy fachowych doradców, którzy objaśnią funkcjonowanie i zastosowanie urządzeń oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących. O komfort i obsługę klientów zadba 60 pracowników, którzy zostali zatrudnieni na podstawie umów o pracę.

Wyróżnikiem sklepu będzie również kompleksowość oferowanych usług: przy zakupie sprzętu można zamówić dostawę i instalację,  skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja +, skorzystać z usługi pomocy informatycznej, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii.

Jestem przekonany, że Saturn w Zielonych Arkadach szybko stanie się pierwszym adresem zarówno dla pasjonatów nowych technologii, jak i użytkowników szeroko rozumianej elektroniki użytkowej zaspokajających codzienne potrzeby – powiedział Piotr Persona, Dyrektor Marketu Saturn w CH Zielone Arkady.

Saturn w CH Zielone Arkady będzie czynny: od poniedziałku do soboty w godzinach:  9.00 – 21.00, w niedziele w godzinach:  10.00 – 20.00

Z okazji otwarcia na klientów czekają specjalne oferty cenowe na wybrane produkty, m.in.:

- Telewizor LG LED 43” za 1799,- zł;
- Smartfon Samsung Galaxy S5NEO za 1199,- zł;
- Notebook HP 15.6” za  899,- zł;
- Robot odkurzający iRobot za 999,- zł.

Saturn w CH Zielone Arkady będzie 23 salonem sieci SATURN w Polsce. W bydgoskim sklepie marki będzie można również odebrać produkty zakupione w sklepie internetowym www.saturn.pl.
 

O firmie SATURN 
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca
do holdingu Media-Saturn. W Polsce obecna jest od 2004 roku i działa z sukcesem w większości kanałów sprzedaży – sklepy (23 markety Saturn, 3 salony Saturn Connect, 1 salon Samsung Saturn Store), online, mobile, telesprzedaż, zapewniając dostęp do najpełniejszej na rynku oferty ponad 100 tysięcy produktów klientom nawet z najbardziej odległych zakątków Polski.

powrót

pixel