Saturn kompletuje drużynę do pokazu w 5. Konkursie Lotów Red Bull!

Sieć z elektroniką użytkową Saturn szuka drużyny śmiałków, która poprowadzi pojazd marki podczas pokazów specjalnych w trakcie 5. Konkursu Lotów Red Bull w Gdyni.

5. Konkurs Lotów Red Bull odbędzie się 16 sierpnia w Gdyni. W zawodach uczestniczą ekipy uzdolnionych konstruktorów i śmiałych pilotów, które są oceniane w trzech kategoriach: długość lotu, kreatywność konstrukcji oraz wrażenie artystyczne. Obok lotów konkursowych odbywają się także pokazy specjalne, które w tym roku uświetni ekipa marki Saturn. 

W Saturnie cenimy odważnych ludzi z pasją i właśnie takich osób szukamy do poprowadzenia naszego pojazdu w ramach pokazów specjalnych podczas 5. Konkursu Lotów Red Bull. Specjalnie opracowana aplikacja konkursowa będzie przedsmakiem emocji, które czekają na nas w Gdyni. Zapraszamy do wspólnej zabawy i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników – powiedziała Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci.

Aby wziąć udział w konkursie Saturna wystarczy do 10 sierpnia br. skompletować i zarejestrować ekipę na zawody oraz odpowiedzieć na pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na stronie http://saturn.pl/druzynasaturna. Każda drużyna ma także 
do wykonania zadanie  zręcznościowe, polegające na utrzymaniu samolotu w równowadze przez jak najdłuższy czas. Spośród 10 ekip 
z najlepszymi wynikami jury wybierze jedno zgłoszenie, wyróżniające się największą kreatywnością. 

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są pod adresem: http://saturn.pl/druzynasaturna. Zabawa potrwa do 10 sierpnia 
br. i mogą w niej wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat.

powrót

pixel