Ruszyły strefy Saturn Connect

W 18 sklepach SATURN w Polsce zostały uruchomione strefy z mobilnymi technologiami i akcesoriami pod nazwą Saturn Connect.

Obserwując zmieniające się trendy na rynku oraz bardzo dynamicznie rozwijającą się kategorię produktów, jakimi są urządzenia mobilne i akcesoria – Saturn wydzielił we wszystkich marketach specjalną strefę – Saturn Connect. Konsumenci podążający za trendami, chcący zrozumieć i maksymalnie wykorzystać najnowsze technologie służące utrzymaniu łączności ze światem, w pracy i zabawie, będą mogli szybko odnaleźć interesujące ich kategorie na terenie sklepu. W strefach Saturn Connect będzie można zapoznać się z nowinkami i dobrać sobie urządzenie najlepiej dostosowane do potrzeb i stylu życia.

Ruszyła kampania reklamowa mająca na celu poinformowanie klientów o otwarciu nowej strefy urządzeń mobilnych i akcesoriów Saturn Connect we wszystkich sklepach Saturn.
Wkrótce zostanie uruchomiony pierwszy samodzielny sklep Saturn Connect w Galerii Katowickiej.

O ofercie nowej strefy informują spoty radiowe, billboardy i materiały POS oraz kampania internetowa. Czas kampanii:  od 12 września przez tydzień.

powrót

pixel