Słuchawki JVC HA-FX5-W

Słuchawki JVC HA-FX5-W

Słuchawki JVC HA-FX5-W

  • Słuchawki JVC HA-FX5-W
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Słuchawki JVC HA-FX5-W

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
5 na 5

Powiem, że jestem w szoku. Słuchawki za taką cene myślałem że będą po prostu lipne, a tu zaskoczenie !! Słuchawki są naprawde DOBRE !!! Grają jak trzeba przy duży basie nic nie trzeszczy, gra czysto. Są lepsze od oryginalnych Samsung-owych dodawanych do telefonu.
Jedyny minus to kabel, nie jest jakiejś super jakości, ale narazie się trzyma.
Jak ktoś potrzebuje tanich słuchawek, a chce żeby dobrze grało to polecam właśnie te !!!

Wymiana ekranów Full HD na 4K to już tylko kwestia czasu. Za zmianą przemawiają korzyści w postaci nieporównywalnie lepszej jakości obrazu oraz coraz większej dostępności materiałów w tym formacie. Znika także bariera w postaci drogich nośników – nie musimy przecież kupować płyt Blu-ray, skoro ulubione filmy i seriale są dostępne w ramach popularnych usług streamingowych, takich jak Netflix czy Filmbox.

Czasy się zmieniają i zmienia się sposób w jaki oglądamy rozmaite treści. Jeszcze niedawno przeglądaliśmy z ciekawością program telewizyjny, zaznaczając długopisem interesujące nas programy i pamiętaliśmy o tym, żeby przewinąć kasetę, zanim oddamy ją do wypożyczalni. Obecnie żyjemy w czasach filmów i seriali dostępnych online na życzenie.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel