Słuchawki JABRA Vox Czarny

Słuchawki JABRA Vox Czarny

Słuchawki JABRA Vox Czarny

  • Słuchawki JABRA Vox Czarny
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Słuchawki JABRA Vox Czarny

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
5 na 5

Nie powiem, że jestem wielkim znawcą systemów audio, głośników czy słuchawek. Wiem za to dobrze, czego potrzebuję jeśli chodzi o mobilność sprzętu i jego użytkowanie. Kontakt z firmą Jabra miałem już wcześniej (przy okazji samochodowego zestawu głośnomówiącego Jabra Freeway) i było to bardzo dobre doświadczenie, w sumie wciąż trwające. Niemniej jednak słuchawek potrzebowałem w celach podróży do pracy pociągiem, żeby w przyjemny sposób umilały podróż. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, to jest ona wprost proporcjonalna do rozmiaru tych dousznych słuchawek. Korzystam z nich przy laptopem albo ze smartphone\'m i w obu przypadkach były to doznania słuchowe wysokich lotów. Dźwięk jest bardzo czysty, otoczenie skutecznie wyciszone a basy nienaganne (chociaż mogłyby być troszeczkę potężniejsze). Największy plus wędruje do konstrukcji słuchawek, których do tej pory nie udało mi się zaplątać, dużą w tym rolę mają magnesy i wzmocnione przewody. Dodatkowy futerał na słuchawki jest bardzo praktyczny. Słuchawki bardzo dobrze leżą w uszach bez potrzeby ciągłego ich poprawiania zapewniając niezakłóconą dźwiękami otoczenia muzykę. Słuchawki po miesiącu użytkowania mają się świetnie i patrząc z perspektywy czasu warte swojej nieniskiej ceny

Wymiana ekranów Full HD na 4K to już tylko kwestia czasu. Za zmianą przemawiają korzyści w postaci nieporównywalnie lepszej jakości obrazu oraz coraz większej dostępności materiałów w tym formacie. Znika także bariera w postaci drogich nośników – nie musimy przecież kupować płyt Blu-ray, skoro ulubione filmy i seriale są dostępne w ramach popularnych usług streamingowych, takich jak Netflix czy Filmbox.

Czasy się zmieniają i zmienia się sposób w jaki oglądamy rozmaite treści. Jeszcze niedawno przeglądaliśmy z ciekawością program telewizyjny, zaznaczając długopisem interesujące nas programy i pamiętaliśmy o tym, żeby przewinąć kasetę, zanim oddamy ją do wypożyczalni. Obecnie żyjemy w czasach filmów i seriali dostępnych online na życzenie.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel