Akcesorium MAXELL Kaseta UR-90

Akcesorium MAXELL Kaseta UR-90

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Akcesorium MAXELL Kaseta UR-90

  • Akcesorium MAXELL Kaseta UR-90
- + Dopasuj
5.99

Zabezpiecz zakupy od awarii, uszkodzenia mechanicznego, kradzieży  

Kup teraz Zadzwoń

Akcesorium MAXELL Kaseta UR-90

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Kaseta audio z możliwością nagrania 90 minut.
3 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

obsługa na -, kasety na +

To ogromny plus że można znaleźć u Was puste kasety magnetofonowe, ale słabe było to, że żeby je kupić, musiałem wrócić ze sklepu do domu, zamówić je przez internet i wrócić odebrać bo Wasz pracownik bez po prostu machnął ręką, powiedział, że nie ma i poszedł bez sprawdzenia tego gdziekolwiek.

5 na 5

kasety audio cc 90 60

kasety nie kturzy muwili że zmody wyleciało tak jak winylowe nie stety płyty cd audio pomału zanika naszy produktach nie kturzy myslą dlaczego że kompakty cd audio mają zanikać naszych produktach jaki powodu bo to jest cyfrowy ale niestety czasami nie uwarzają lub omijają to wam wyjasnie dlaczego zanikają cd audio -rw lub r powodu skutki laserach wystarczy płyta kompaktowa jest delikatna wystarczy rys na krążku to laser nie będzie odczytywał lub błędy a nagranie nie da się ozyskać lub posłuchać a kasety zniszczenie idzie podłuchać co było nagrane tak jak płyty winylowe mogą porysowane przez igłe i dalej bedzie otwarzane muzyki głowice postawisz letkie metalowe śruby lub baterie R6 i nie bedzie przeskakiwać utwory na płyty kompaktowe tak nie potrafia jak winylowe warto kupować kasety audio bo nie stety ludzię nie kupują magnetofony z radiem bo są drogie a polaków nie stać na nowe a sklepach już na sprzedaży są lub markecie np: philips warto poszukać media market lub innym co sprzedawają czyste kasety orginalny żeby nagrać piosenki z radia audycji bo puszczają nowości muzyki a warto posłuchać na kasecie jest przyjemnie pospiewać i tańcować czas wyleśc z nudów puścić stare nagrania lata 80 lub 90 bo teraz ludzie bija się o kasety zeby odzyskać wyarzone piosenki oraz nagrać wymarzone muzyki ten nie kupuję ten bedzie rzałował bo ja cd audio nie korzystam wcale leży w szawce przeciepłem się na kasety niskoszumny

3 na 5

kasety magnetofonowe

Jakość nagrania na dobrym sprzęcie bardzo dobra. Niestety na 10 kaset jedna nadawała się na śmietnik. Są też problemy ze szpulkami. Nie trzymają pionu. Generalnie produkt średni - firma ewidentnie nie ma działu kontroli, albo dziła nie działa:)

Więcej opinii

Czasy się zmieniają i zmienia się sposób w jaki oglądamy rozmaite treści. Jeszcze niedawno przeglądaliśmy z ciekawością program telewizyjny, zaznaczając długopisem interesujące nas programy i pamiętaliśmy o tym, żeby przewinąć kasetę, zanim oddamy ją do wypożyczalni. Obecnie żyjemy w czasach filmów i seriali dostępnych online na życzenie.

Chociaż weekendowy wyjazd w maju kojarzy nam się raczej z wypoczynkiem na łonie natury, należy pozbyć się złudzeń. Nawet na działce za miastem, nad jeziorem, czy w górach, wciąż korzystamy z wielu urządzeń, które ułatwiają nam życie.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel