Room 94 w bydgoskim SATURNIE

Młodzi muzycy z zespołu Room 94 po raz kolejny przyjadą z wizytą do Polski. Już 22 marca o godzinie 14:30 spotkają się z fanami w bydgoskim markecie SATURN w centrum handlowym Focus Mall. Spotkanie odbędzie się z okazji promocji debiutanckiego albumu zespołu – No Strings Attached oraz koncertu w Bydgoskiej Estradzie.

 

ROOM 94 to istniejąca od 2007 roku czteroosobowa formacja pop-rockowa pochodząca z północnego Londynu. Zespół tworzą wokalista i gitarzysta Kieran Lemon, perkusista Dean Lemon, gitarzysta Sean Lemon oraz basista Kit Tanton. Grupa ma na swoim koncie wydany w 2012 roku mini-albumu Loud Noises, który prezentowała szerokiej publiczności podczas koncertów w Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji, Belgii, Holandii i Niemczech.

 

22 marca o godzinie 14:30 w bydgoskim SATURNIE w centrum handlowym Focus Mall odbędzie się spotkanie zespołu ROOM 94 z fanami. Będzie to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z artystami oraz zdobycia cennych autografów. Grupa odwiedzi Bydgoszcz w związku z promocją debiutanckiego albumu No Strings Attached, który ukazał się 10 marca br. Wieczorem 22 marca muzycy dadzą koncert w Bydgoskiej Estradzie.  

powrót

pixel