RED BULL 111 MEGAWATT

Czy można niesamowicie wymagającą trasę zobaczyć oczami zawodnika? Bez wsiadania na motocykl? Bez setek godzin wyczerpującego treningu? Można! Dzięki najnowszej technologii, kibice i pasjonaci sportu mogą doświadczyć tego samego, co profesjonalni zawodnicy. Na RED BULL 111 MEGAWATT udowodni to Saturn – oficjalny partner technologiczny imprezy! 


RED BULL 111 MEGAWATT to największy masowy wyścig enduro w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbędzie się 17 i 18 września na terenie odkrywkowej Kopalni Węgla Brunatnego „Bełchatów” w Kleszczowie. Pierwszego dnia, na specjalnie wytyczonej trasie odbędą się kwalifikacje, drugiego dnia – główna część zawodów. Wystartuje w nich niemal tysiąc zawodników z 18 krajów. Oprócz zmagań na torze organizatorzy zaplanowali mnóstwo wydarzeń towarzyszących, m.in. pokazy akrobacji lotniczych i motocrossowych.

Podczas zawodów Saturn otworzy wyjątkową strefę technologiczną. Każdy fan, kibic i odwiedzający znajdzie w niej mnóstwo gadżetów i nowości, które pozwolą jeszcze mocniej przeżywać sportowe emocje. Partnerem strefy jest firma Samsung – twórca kamer Gear 360, okularów Gear VR,  smartphone’a Galaxy S7.

Blisko, bliżej, najbliżej!

Dzięki technologii prezentowanej w strefie Saturna, każdy amator ryku silnika i księżycowych krajobrazów będzie mógł jeszcze mocniej odczuwać sportowe emocje. Już teraz można przewidzieć, że największym hitem będą okulary Samsung Gear VR. Za ich pomocą każdy będzie mógł obejrzeć przejazd trasami wyznaczonymi na terenie odkrywkowej Kopalni Węgla Brunatnego „Bełchatów” w Kleszczowie kręcony z perspektywy zawodnika. Dopiero teraz fani mogą być aż tak blisko podziwianych motocyklistów i zobaczyć każdy szczegół ich pasjonujących zmagań!Z pewnością zachwyty wywoła także telewizor Samsung TV KS9000 z zakrzywionym ekranem o przekątnej 65 cali. Dynamiczne wyścigi i pokazy motocrossowych ewolucji prezentowanych przez kultowy zespół FXM 4 Ever będą na nim wyglądać zjawiskowo dzięki szerokiej i dokładnie odwzorowanej palecie barw oraz unikalnej technologii kontrastu. Zakrzywiony ekran pozwoli także na uchwycenie większej ilości szczegółów i niesamowitych efektów osiąganych z zastosowaniem kamery Samsung Gear 360. Szeroki kąt widzenia pozwoli wielokrotnie przeżywać sportowe emocje, za każdym razem z interesującej perspektywy i zawsze z centrum wydarzeń.

Dzięki telewizorom z technologią Smart TV w każdej chwili możesz przeżyć niesamowite emocje! Włączasz filmy, seriale kiedy tylko chcesz – nie kierując się aktualną ramówką. Za pomocą jednego kliknięcia przenosisz na duży ekran swoje zdjęcia i nagrane filmiki. W dowolnym momencie odpalasz YouTube i oglądasz to, na co akurat masz ochotę. Telewizory Samsung Smart TV dają nieograniczoną wolność wyboru!Najlepsi są w Twoim zasięgu.

Równie istotne jak przeżywanie jest też nieskrępowane dzielenie się emocjami! Tu z pomocą przychodzi Galaxy S7. Smartphone odporny na kurz i wodę umożliwia robienie zdjęć, kręcenie filmów i dostęp do social media w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Telefon idealny do wykorzystania między hałdami kopalni odkrywkowej po których ścigają się z czasem motocykle enduro, a nad nimi zapierające dech w piersiach ewolucje wykonuje pilot Łukasz Czepiela. Dzięki technologii można w nieograniczony sposób dzielić się wrażeniami, albo zapolować na selfie z żywymi legendami offroadowych wyścigów - Taddy Błażusiakiem, Jonnym Walkerem czy Grahamem Jarvisem!Zaawansowany sprzęt elektroniczny umożliwia też wejście w skórę zawodowca i zdobycie jednej z dwóch par okularów Samsung Gear VR! Wystarczy usiąść na motocyklu KTM ustawionym w technologicznej strefie Saturna na tle ekranu greenbox, i odpowiednio zapozować do zdjęcia. Nasz fotograf je zrobi, edytuje, wklei tło i wydrukuje, a kopię wyśle na maila. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba będzie zamieścić je ze swojego profilu na Facebooku, Twitterze lub Instagramie z #technologiapodkrecatempo. Jury nagrodzi dwóch najbardziej szalonych „motocyklistów”.

Jeśli emocje na motocyklu KTM nie wystarczą, zapraszamy również uczestników do zabawy w reportera Red Bull 111 Megawatt. Osoby, które zdecydują się uwiecznić fragemnt imprezy, a następnie w strefie Saturn „wrzucą” je na jeden z nowoczesnych TV Samsung mogą walczyć o nagrodę główną – Telewizor SAMSUNG UE40K5600AW.


Do zobaczenie w technologicznej strefie Saturn – oficjalnego partnera technologicznego RED BULL 111 MEGAWATT!


powrót

pixel