Przygotuj się do startu w 11. PZU Półmaratonie Warszawskim z marką SATURN!


SATURN został oficjalnym Partnerem 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Poprzez aktywności w mediach społecznościowych lider najnowszych technologii będzie wspierał pasjonatów biegania w przygotowaniach do zawodów.

11. edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego startuje już 3. kwietnia. Jest to jedna z największych imprez biegowych w Polsce. Zawody cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów biegania. Zapisy trwają do 29 marca, a liczba zarejestrowanych uczestników to już prawie 15 tysięcy osób. To będzie święto biegania w stolicy!

Kibicując wszystkim miłośnikom sportu, sieć sklepów z elektroniką użytkową SATURN postanowiła przyłączyć się do 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Jako partner wydarzenia zaplanowała dla biegaczy szereg atrakcji, oraz wyposażyła jego uczestników w funkcjonalne, termiczne rękawki biegowe, wchodzące w skład pakietu startowego.

Termiczne rękawki biegowe
Uznane przez dziennikarzy serwisu Polska Biega za gadżet roku 2015 z pewnością przydadzą się wszystkim uczestnikom na tak długim dystansie. Rękawki chronią przed chłodem, wiatrem, lekkim deszczem czy piekącym słońcem. Łatwo się je zakłada i jeszcze prościej zdejmuje, nawet w pełnym biegu. Rękawki są bardziej praktyczne niż sportowa bluza, zajmują mniej miejsca i można je przenosić w kieszeni.

Saturn wspiera kreatywność, pomaga rozwijać pasje i przyciąga ludzi aktywnych. Klienci dzielą się z nami swoimi zainteresowaniami, my zaś staramy się za pomocą najnowszych technologii wspierać ich w realizacji celów. Dlatego sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku wybór nowoczesnej elektroniki sportowej oraz urządzeń, które pomogą zadbać o swoją dietę, kondycję i zdrowie – powiedziała Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci Saturn.

Specjalnie dla biegaczy, sieć SATURN zebrała porady ekspertów dotyczące odpowiedniego przygotowania do startu w półmaratonie. Każdy miłośnik ruchu na świeżym powietrzu dowie się m.in. jak powinna wyglądać rozgrzewka sportowca, jaka #technologiapodkrecatempo oraz co zrobić, aby być fit. Warto obserwować stronę www.saturn.pl oraz śledzić profile marki na Facebooku i Intagramie.

Dla biegaczy został również przygotowany specjalny konkurs. W okolicach stacji metra Stadion Narodowy, na trzynastym kilometrze trasy, ustawiony zostanie fotoreporter, który wszystkim biegnącym w rękawkach zrobi zdjęcia. Następnie jurorzy wybiorą cztery najmocniej okazujące swój entuzjazm osoby, które za swoją radość zostaną nagrodzone deskorolkami elektrycznymi Skymaster.

Deskorolka elektryczna Skymaster

A więc do biegu, gotowi, START!

powrót

pixel