POP&ROLL Dawida Kwiatkowskiegojuż w przedsprzedaży na saturn.pl

Premieradrugiej studyjnej płyty Dawida Kwiatkowskiego jest coraz bliżej i z tej okazji Saturn przygotował wyjątkową niespodziankę.Już od tygodnia w sklepie internetowym saturn.pl trwa jej przedsprzedaż. Ale to nie wszystko! Pierwsze 3000 osób ma szansę zakupu płyty w zestawie z silikonową opaską na rękę, zaprojektowaną przez Dawida.

 

Dawid Kwiatkowski, największe muzyczne odkrycie ostatnich lat, rusza z drugim albumem studyjnym. POP&ROLL to wyjątkowe połączenie dwóch stylów muzycznych: popu i rocka. Autorem tekstów nowych utworów jest sam Dawid, dla którego longplay jest pierwszym krokiem do zmiany wizerunku.

 

Jest w stu procentach moja. Dokładnie taka, jaka miała być w zamierzeniu - wywołująca uśmiech i tupanie nogą. Pomieszaliśmy różne style. Chcieliśmy, żeby materiał z płyty był bardzo koncertowy. Taki też wyszedł, a ja myślę, że ten album będzie blisko moich fanów, bo taki miał być. Szczery i pozytywny, tryskający nadzieją i mocą, która jest potrzebna każdemu – tak o swoim albumie mówi młody wokalista, Dawid Kwiatkowski.

 

Premierę krążka zaplanowano na 19 listopada br. Album promuje singiel „Jak To”.

 

Bijący rekordy popularności Dawid Kwiatkowski, jako pierwszy
w historii polskiej branży muzycznej zdobył Złota Płytę na trzy tygodnie przed premierą pierwszego albumu. Otrzymał także wiele nagród oraz nominacji, m.in. do MTV EMA i ESKA MUSIC AWARDS.

powrót

pixel