Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
×
0 0

Płacenie kartą w Saturnie się opłaca!

Wakacje za nami i czas pomyśleć o nowych urządzeniach, które poprawią komfort pracy. Już teraz mikro, mali i średni przedsiębiorcy, oraz osoby przez nich zatrudnione, dokonujące jednocześnie zakupu na ich rzecz, mogą zyskać dodatkowe pieniądze na sprzęt elektroniczny. Wystarczy w dniach 1-30 września br. za zakupy, o wartości co najmniej 500 zł, zapłacić kartą Visa przeznaczoną do użytku służbowego i odebrać kartę podarunkową o wartości co najmniej 30 zł.

Wrzesień to miesiąc, kiedy wiele osób rozważa zakup nowego sprzętu elektronicznego- smartfona, laptopa czy lepszej drukarki. Powodów do odwiedzenia sklepów Saturn jest wiele, a już od 1 września klienci sieci posługujący się kartą Visa przeznaczoną do użytku służbowego zyskają jeszcze jeden - za zakupy otrzymają kartę podarunkową!

Aby wziąć udział w akcji wystarczy w dniach 1-30 września br. zrobić zakupy za kwotę co najmniej 500 zł w jednym z marketów Saturn, płacąc za nie kartą Visa przeznaczoną do użytku służbowego. W zamian otrzymamy kartę podarunkową o wartości 30 zł. Kwoty w ramach promocji sumują się, dlatego za każde dodatkowe 500 zł wydane w sklepach Saturn uczestnicy akcji otrzymają na karcie podarunkowej odpowiednią wielokrotność 30 zł. Dzięki promocji można otrzymać nawet 750 zł na zakupy w marketach sieci Saturn.

Promocja nie obejmuje sklepu internetowego saturn.pl.    

powrót

pixel