Pierwszy SATURN w Lublinie!

W CH Felicity otwarty zostanie nowoczesny sklep z elektroniką użytkową marki SATURN. Będzie to pierwszy market tej sieci w Lublinie. Obecnie prowadzona jest rekrutacja pracowników sklepu.
 

SATURN w Lublinie będzie najbardziej wysuniętym na wschód kraju marketem sieci. Oficjalne otwarcie zaplanowano na pierwszy kwartał bieżącego roku. Mieszkańcy miasta i całej Lubelszczyzny będą mogli teraz zaopatrzyć się w swojej najbliższej okolicy w najnowsze technologie, z których szerokiej oferty słyną sklepy SATURN.

 

Market zaoferuje kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software i gry, sprzęt fotograficzny, urządzenia multimedialne i telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio- oraz e-booków. Marka jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Apple.

 

Na powierzchni całkowitej 3500 m2 klienci znajdą wszystko co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód – zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt światowych producentów w najlepszych cenach. W ofercie znajdą się również zdobywające w Polsce szeroką popularność produkty marek: ok., ISY, PEAQ, KOENIC.

 

Ponadto, klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty usług dodatkowych, takich jak: przedłużona gwarancja, sprzedaż kredytowa, serwis dostawczy, zwrot zużytych urządzeń czy montaż urządzenia w domu klienta.

 

Sieć SATURN jest cenionym pracodawcą, który dba o dobre relacje ze swoimi pracownikami zapewniając im najwyższe standardy pracy oraz fachowe przygotowanie do profesjonalnej obsługi. Obecnie trwa rekrutacja kadry do nowego marketu w Lublinie. O obsługę klientów nowego marketu SATURNA zadba 60 pracowników. Oferty zatrudnienia można znaleźć na pracuj.pl i praca.pl, a także na stronie www.saturn.pl w dedykowanej zakładce praca.

 

„Obecnie poszukujemy doradców fachowych, kasjerów, pracowników działu obsługi klienta oraz magazynierów. – powiedział Maciej Sikora, Dyrektor Marketu SATURN w Lublinie – Każda nowozatrudniona osoba przejdzie specjalistyczne szkolenia, które przygotują ją do pracy w markecie.

 

Sklep w Lublinie będzie 22 marketem sieci SATURN w Polsce. W lubelskim SATURNIE będzie można również odebrać produkty zakupione w sklepie internetowym www.saturn.pl.

 

powrót

pixel