Patryk Kumór spotka się z fanami w sklepie Saturn Złote Tarasy!

Już w najbliższy piątek, 24 kwietnia br., o godz. 18:00 Patryk Kumór zaprasza fanów do sklepu Saturn w Złotych Tarasach w Warszawie, gdzie będzie podpisywał swoją najnowszą płytę „2/2”. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu spotkań z artystą, organizowanego w sklepach Media Markt i Saturn w całej Polsce.

 

Sklepy Media Markt i Saturn to wyjątkowe miejsce dla wielbicieli muzyki, o czym mogą przekonać się także fani młodego artysty Patryka Kumóra. W poprzedni weekend muzyk odwiedził sklep Media Markt w Katowicach, gdzie podpisywał swoją drugą płytę. A już 24 kwietnia szansę na poznanie swojego idola otrzymają mieszkańcy Warszawy i okolic.

 

Patryk Kumór swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat od gry na fortepianie. Później był członkiem takich zespołów, jak Darzamat i Division by Zero. Jednak prawdziwą popularność zdobył w 2013 roku dzięki programowi „Must Be The Music”, w którym został półfinalistą. Wówczas też podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną HQT Music Group i wydał swoją debiutancką płytę „13”. Najnowszy krążek „2/2”, drugi album w solowej karierze artysty, powstał przy współpracy z Media Markt, Saturn i LG. To właśnie to wydawnictwo muzyk będzie promował podczas najbliższego spotkania w warszawskim sklepie Saturn.

 

W trakcie wydarzenia fani będą mogli kupić płyty, otrzymać autograf swojego idola, a także zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. Dla 200 pierwszych osób, które przyjdą na spotkanie, Patryk przygotował także specjalny prezent – własnoręcznie zaprojektowaną silikonową bransoletkę, dostępną w wersji limitowanej tylko w sieci Media Markt i Saturn.

 

Najbliższe spotkania z Patrykiem Kumórem w sklepach Media Markt i Saturn:

 

Saturn Lublin – 28 kwiecień – godzina 18:00

Media Markt Kraków I – 30 kwiecień – godzina 18:00

Media Markt Wrocław I – 9 maj – godzina 13:00

Media Markt Czeladź – 10 maj – godzina 13:00

 

powrót

pixel