Żarówka MANTA Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002

Żarówka MANTA Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Żarówka MANTA Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002

  • Żarówka MANTA Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002
- + Dopasuj

Żarówka MANTA Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Manta Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002 to unikalne rozwiązanie łączące w sobie żarówkę LED o zmiennych kolorach świecenia oraz głośnik Bluetooth.Urządzenie po zamontowaniu w standardowym gnieździe żarówki pozwala zmienić typową żarówkę w nowoczesne źródło światła i dźwięku. Po połączeniu ze smartfonem lub innym urządzeniem poprzez Bluetooth możliwe jest sterowanie kolorami świecenia żarówki. Uzyskanie wybranego koloru świecenia jest niezwykle proste, gdyż wystarczy wybrać odpowiedni kolor z bogatej palety barw. Dodatkowo dzięki głośnikowi Bluetooth możliwe jest odtwarzanie muzyki ze smartfonu lub innych urządzeń mobilnych, a także uzyskanie efektów dyskotekowych. Gwint E27 zapewnia łatwość montażu i pasuje do standardowych oprawek żarówkowych.

Techniczne

Rodzaj

LED

Moc [W]

15

Przeznaczenie

Muzyka + Światło

Strumień świetlny [lm]

400

Inne

sterowanie smartfonem, zmiana koloru RGB, odtwarzanie muzyki, wybór godzin pracy

Konstrukcja

Mocowanie

Gwint E27

Kształt

Gruszkowaty

Smart

Żarówka Smart

Tak

Funkcje

Bluetooth

Kompatybilność

Android 2.3.3 lub nowszy , iOS 7 lub nowszy

Ogólne

Producent

Manta

Ilość sztuk

1

W lecie do kwestii oświetlenia nie przywiązujemy szczególnej wagi. Przez większość dnia i tak jest jasno i świeci słońce, więc nie jest to pierwszorzędnym problemem. Jednak gdy dni stają się coraz krótsze, stopniowo ta kwestia zaczyna nabierać znaczenia.

Wszyscy płacimy rachunki za prąd, jednak ich wysokość może być bardzo zróżnicowana. Warto wiedzieć, że oszczędności na energii elektrycznej wcale nie muszą wiązać się z wyrzeczeniami i obniżeniem standardu życia. Wysokość rachunku za energię, jaki regularnie otrzymujemy, wynika z wielu różnych czynników.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel