Kula Świetlna MANTA MP3 Crystal Ball Light MDL001

Kula Świetlna MANTA MP3 Crystal Ball Light MDL001

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Kula Świetlna MANTA MP3 Crystal Ball Light MDL001

  • Kula Świetlna MANTA MP3 Crystal Ball Light MDL001
- + Dopasuj

Kula Świetlna MANTA MP3 Crystal Ball Light MDL001

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
MDL001 AQUAMARINE to rozbudowana kula dyskotekowa wyposażona w odtwarzacz MP3 oraz łączność Bluetooth. MDL001 nie tylko pozwala na uzyskanie świetlnych efektów dyskotekowych, ale także umożliwia odtwarzanie muzyki. Dzięki MDL001 AQUAMARINE możemy nagłośnić niewielką imprezę, na przykład dziecięce przyjęcie urodzinowe i stworzyć niesamowitą barwną inscenizację do zabawy. MDL001 AQUAMARINE umożliwia odtwarzanie muzyki w formacie MP3/WMA z kart pamięci MicroSD oraz nośników wymiennych USB.

Dzięki wbudowanym dwóm głośnikom o mocy 3W dźwięk jest wystarczający aby nagłośnić pokój dziecięcy, czy niewielką salę. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfonu lub tabletu wyposażonego w łączność Bluetooth.
Techniczne

Zasilanie

230 V

Przeznaczenie

Wewnętrzne

Inne

Wbudowane 2 głośniki o mocy 3 W; Odtwarzacz MP3; Łączność Bluetooth

Rodzaj

Dyskotekowa

Ogólne

Producent

Manta

Kolor

Wielobarwny

Ilość sztuk

1

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

super, polecam

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Fajna zabawka

Bardzo fajna zabawka. Do potrzeb domowych sprawdza się znakomicie. Polecam

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Kula Disco Manta MDL001

Kula rewelacyjna. Córce bardzo się spodobała. Kula daje doskonałe efekty świetlne, bardzo dobrze odtwarza muzykę a efekty świetlne dostosowują się do rytmu muzyki. Fajna sprawa na imprezy.

W lecie do kwestii oświetlenia nie przywiązujemy szczególnej wagi. Przez większość dnia i tak jest jasno i świeci słońce, więc nie jest to pierwszorzędnym problemem. Jednak gdy dni stają się coraz krótsze, stopniowo ta kwestia zaczyna nabierać znaczenia.

Wszyscy płacimy rachunki za prąd, jednak ich wysokość może być bardzo zróżnicowana. Warto wiedzieć, że oszczędności na energii elektrycznej wcale nie muszą wiązać się z wyrzeczeniami i obniżeniem standardu życia. Wysokość rachunku za energię, jaki regularnie otrzymujemy, wynika z wielu różnych czynników.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel