Oddaj stary sprzęt i odbierz zniżkę na nowy!

SATURN zachęca do pozbywania się elektrośmieci. Teraz każdy, kto odda zużyty sprzęt, otrzyma zniżkę na nowy aparat lub kamerę.

Stare sprzęty nie muszą stanowić obciążenia dla ich właścicieli, ani dla środowiska. SATURN od początku swojej działalności dba o ochronę środowiska i aktywnie uczestniczy w realizowaniu różnych programów mających na celu promowanie i kształtowanie postaw proekologicznych.  

Również i tym razem marka przygotowała ciekawą eko-akcję: W dniach od 15 do 21 maja br. roku będzie można wymienić dowolny używany sprzęt elektroniczny na 10% zniżki przy zakupie aparatów cyfrowych, lustrzanek oraz kamer cyfrowych i sportowych. Oferta dotyczy zakupów we wszystkich marketach SATURN oraz na saturn.pl. W przypadku zakupów uprawniających do zniżki w sklepie internetowym, zużyty sprzęt należy dostarczyć do dowolnego sklepu SATURN na terenie kraju w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Teraz można pozbyć się wszystkich starych urządzeń, bez względu na to, gdzie zostały one zakupione. Przekazane elektrośmieci trafią do wyspecjalizowanych zakładów przetwarzania, gdzie zostaną w bezpieczny sposób zutylizowane.

Szczegóły promocji w sklepach SATURN oraz na saturn.pl.

powrót

pixel