Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
×
0 0

Odbiór zamówień w markecie

Po odbiór zamówionych produktów zapraszamy w godzinach pracy naszego marketu przez 2 dni po nadaniu wiadomości potwierdzającej dokonanie zamówienia. Zamówienie niezrealizowane w ww. terminie zostanie anulowane.

W celu odbioru produktu prosimy zgłosić się do Punktu Informacyjnego przy wejściu do marketu i pokazać elektroniczne zamówienie lub powołać się na jego numer, ewentualnie przedstawić wydruk wiadomości potwierdzającej zamówienie. W przypadku zamówienia opłaconego z góry poprosimy Cię o PIN przesłany wcześniej sms-em.


Odbiór w sklepie jest DARMOWY, jeśli produkt mamy w wybranym przez Ciebie sklepie, natomiast jeśli wybrałeś produkt, który musimy dla Ciebie sprowadzić, pobierzemy za transport 7 zł.

Lista marketów z godzinami otwarcia–kliknij link

powrót

pixel