Nowy SATURN w Poznaniu!

Już 25 października zostanie otwarty nowy sklep sieci SATURN, zlokalizowany w Poznań City Center. Pracę w nim znajdzie ponad 70 osób.
 

 
Mieszkańcy Poznania i okolic mogą robić zakupy w sklepie SATURN już od 2008 roku, kiedy to pierwszy market sieci został otwarty w Galerii Pestka. Od 25 października
miłośnicy nowoczesnych technologii będą mieli jeszcze lepszy dostęp do szeroko rozumianej elektroniki użytkowej, ponieważ w Poznań City Center zostanie uruchomiony drugi w mieście sklep marki. Będzie to zarazem dziewiętnasty sklep sieci w Polsce.
 

Nowy SATURN zaoferuje kupującym kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software, sprzęt fotograficzny, urządzenia telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio- oraz e-booków. Klienci będą mogli wybierać spośród marek światowych oraz polskich producentów. W ofercie znajdą się zarówno popularne, jak i ekskluzywne produkty w atrakcyjnych cenach oraz bogata oferta usług dodatkowych, takich jak: przedłużona gwarancja, sprzedaż kredytowa, serwis dostawczy, zwrot zużytych urządzeń czy montaż urządzenia w domu klienta. Sklep zaoferuje również produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ i ISY.

 

Poznań City Center to znakomita lokalizacja – mówi Rafał Socha, Dyrektor Marketu Saturn – Sklep jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów, którzy znajdą u nas najnowocześniejszy sprzęt i wiele innowacyjnych rozwiązań.

 

Aktualnie trwa zatowarowanie sklepu i układanie artykułów na półkach.

Otwarciu nowego SATURNA będzie towarzyszyła kampania reklamowa.

 

SATURN w Poznań City Center w liczbach:

·   Powierzchnia sklepu wyniesie blisko 4500 mkw.

·   Liczba zatrudnionych osób: 74

·   Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 9.00  - 21.00

 
 

powrót

pixel