Nowa jakość na rynku elektroniki użytkowej

W bydgoskim Centrum Handlowym Zielone Arkady zostanie otwarty najnowocześniejszy w Polsce sklep z elektroniką użytkową. 13 listopada br. marka SATURN uruchomi tu swój flagowy salon.

Saturn w Zielonych Arkadach został zaaranżowany według najnowszych światowych standardów w branży. Odwiedzający będą mogli doświadczyć najnowszych technologii i odkryć korzyści wynikające z ich zastosowania w specjalnych strefach innowacyjnych.

Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było. Nowy Saturn to przestrzeń wychodząca poza definicję sklepu z elektroniką. Do dyspozycji klientów oddajemy nie tylko najpełniejszą na rynku ofertę produktową w nowoczesnej formie, ale również możliwość eksperymentowania i odkrywania radości z technologii. – skomentował wydarzenie Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający siecią Saturn.

Wyróżnikiem na rynku ma być również szeroka oferta usług związanych z zakupem i użytkowaniem sprzętu.

W tym samym dniu (13 listopada br.) zostanie również uruchomiony w Centrum Aleja Bielany we Wrocławiu trzeci już w Polsce salon Saturn Connect, dedykowany technologiom mobilnym.

O firmie SATURN

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce sieć uruchomiła dotąd 25 obiektów, z czego dwa to salony z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz jeden Samsung Saturn Store. Specjalistyczne sklepy marki SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

powrót

pixel