Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
×
0 0

Największy w Gliwicach sklep z elektroniką użytkową

W środę, 27 lutego br., o godzinie 7.00 został otwarty Saturn w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Jest to największy sklep z elektroniką użytkową w mieście.

 

Do tej pory mieszkańcy Gliwic mogli zaopatrywać się w nowinki technologiczne w sklepach Saturn w Katowicach lub w Tychach. 27 lutego br., na otwarcie Saturna w Gliwicach oczekiwało przed wejściem do marketu kilkuset klientów.

Nowy Saturn to osiemnasty sklep sieci w Polsce i największy tego typu market w Gliwicach, oferujący najszerszy wybór sprzętu z zakresu elektroniki użytkowej.

 

Market oferuje również szereg usług dodatkowych, takich jak dostawa zakupionego sprzętu do domu wraz z instalacją, możliwość zwrotu zużytego sprzętu, rozszerzenie i przedłużenie ochrony gwarancyjnej, zakup usług telekomunikacyjnych, czy sfinansowanie zakupów korzystnym kredytem przy minimum formalności.

powrót

pixel