Najnowsza seria kamer GoPro HERO4 w sklepach SATURN!

Marka GoPro wprowadza na rynek najwydajniejszą linię kamer HERO4, pozwalających na zarejestrowanie obrazu w ruchu w niespotykanej dotąd jakości. Już w dniu światowej premiery, 6 października, urządzenia będą dostępne w sieciach sklepów
SATURN.

Najnowsza propozycja firmy GoPro to dwie imponujące kamery HERO4 Black oraz HERO4 Silver wykorzystujące technologię obrazowania nagrodzoną statuetką Emmy®. GoPro łączy łatwość użytkowania z zaawansowanymi trybami nagrywania filmów w rozdzielczości 4K30, 2.7K50 i 180p120 (wersja Black) oraz wygodą wbudowanego ekranu dotykowego (wersja Silver). Dzięki współpracy producenta z siecią SATURN, polska premiera sprzętu pokrywa się z dniem światowego debiutu nowej edycji kamer.   

Zainteresowanie kategorią elektroniki sportowej, w tym w szczególności kamerami akcji stale rośnie. Widzimy to na co dzień, więc również i nam udziela się atmosfera oczekiwania.– mówi Mariusz Żebrowski, Dyrektor marketu Saturn w CH Złote Tarasy w Warszawie. – W dniach od 6 do 8 października na klientów Saturna w CH Złote Tarasy czekać będzie specjalne stoisko GoPro, a każdy kto dokona w tym czasie jakiegokolwiek zakupu w naszym sklepie, otrzyma kupon i weźmie udział w losowaniu kamery GoPro HERO – dodaje Żebrowski.

Kamery nowej serii będą dostępne w marketach SATURN:
– GoPro HERO4 Silver w cenie 1599,00 zł
– GoPro HERO4 Black w cenie 2049,00 zł (w ciągu kilku dni od premiery)

Nowością, która wkrótce pojawi się w ofercie sklepów jest również seria HERO. To idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z rejestrowaniem nagrań. Kamera HERO została zaprojektowana z myślą o prostocie użytkowania i zaopatrzona w wytrzymałą, wodoszczelną obudowę. HERO nagrywa wysokiej jakości filmy w ten sam przykuwający oko obraz, który sprawił że produkty GoPro stały się jednymi z najlepiej sprzedających się kamer na świecie. Cena tego urządzenia wynosi 549,00 zł.


powrót

pixel