Szukaj 0 Koszyk
Menu

Produkty

Komputery i Tablety

Bestsellery

Tablety multimedialne

Słuchawki komputerowe Czytniki e-Booków

AGD małe

Bestsellery

Nagroda od Saturna i Sony VAIO wręczona!

Konkurs „Wygraj Subaru” zorganizowany przez sieć elektromarketów Saturn oraz firmę Sony został rozstrzygnięty. Nagroda główna – samochód Subaru XV – trafiła do Głogowa.

Konkurs „Sony VAIO & Saturn – Wygraj Subaru” trwał od 22 listopada do 21 grudnia 2012 roku. Udział w nim mogli wziąć klienci sklepów Saturn z Katowic, Tychów, Krakowa, Lubina, Łodzi i Wrocławia. Aby włączyć się do rywalizacji, podczas trwania konkursu należało zakupić w jednym z powyższych sklepów Saturn notebook Sony VAIO z Kolekcji Zima 2013 z Windows 8 i przesłać do organizatora zdjęcie na temat „Moja najbardziej ekstremalna przygoda z użytkowaniem notebooka Sony VAIO”.

Spośród wielu ciekawych zdjęć nadesłanych na konkurs największe uznanie jury uzyskała fotografia pana Marcina Zubowskiego, na której pozuje ze swoim notebookiem Sony VAIO wisząc na linie nad rynkiem w Głogowie.

Uroczyste wręczenie nagrody głównej miało miejsce 5 stycznia br. w Galerii Handlowej Cuprum Arena w Lubinie. Podczas imprezy zwycięzca otrzymał kluczyki do swego nowego samochodu z rąk Marty Kańskiej-Klonowskiej, dyrektor lubińskiego marketu SATURN oraz Wojciecha Kotary, Area Key Acount Managera Sony VAIO.
 

powrót

pixel