Zwycięstwa Smak

Offensywa

Nośnik: CD

Zwycięstwa Smak
Zwycięstwa Smak
Zwycięstwa Smak
Zwycięstwa Smak

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Zwycięstwa Smak

  • Zwycięstwa Smak
  • Zwycięstwa Smak
  • Zwycięstwa Smak
  • Zwycięstwa Smak
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Zwycięstwa Smak

Offensywa

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

     Zwycięstwa smak” to drugi album długogrający w dorobku formacji OFFENSYWA. Po sukcesie, jakim niewątpliwie okazało się wydane w 2012 roku premierowe wydawnictwo „Jest jak jest”, które otworzyło młodemu bandowi bramy do występów na największych festiwalach w kraju ( Przystanek Woodstock – 2012, 2013, 2014, Jarocin Festiwal 2014) zespół, po dwuipółletniej przerwie, powraca z nowym, interesującym materiałem.

     Krążek zawiera 11 autorskich kompozycji, utrzymanych w stylistyce post punkowej z domieszką klasycznego rock’n’rolla. Wszystkie teksty znajdujące się na płycie napisane zostały w języku polskim. Tematyka utworów nie wykracza poza standard – teksty są komentarzem codziennej rzeczywistości, poruszają rozmaite zagadnienia i problemy, nie pozostawiając jednak słuchacza bez konkretnej recepty czy alternatywnych rozwiązań. Niekiedy bywają wyrazem buntu wobec zastanego porządku, innym razem tłumacząc, jak w owej rzeczywistości znaleźć swoje miejsce i wewnętrzny spokój…

     „Zwycięstwa smak” to powiew świeżości oraz kwintesencja młodości i klasycznego punk rocka w nowoczesnej formie. Bez wątpienia jest to album, na którym każdy, nawet najbardziej wybredny słuchacz, znajdzie coś dla siebie - od energetycznych czadów, przez postbeatelsowskie, melodyjne piosenki, na nieco lżejszej i skłaniającej do autoanalizy balladzie kończąc.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Manifest Offensywa 3:24
1 2 Wirus Offensywa 3:06
1 3 Antidotum Offensywa 3:49
1 4 Na Zdrowie Offensywa 3:17
1 5 Narkotyk Offensywa 4:10
1 6 Skandal Offensywa 3:23
1 7 Bariery, Granice Offensywa 2:46
1 8 Mentalny Chill Offensywa 2:47
1 9 Tu I Teraz Offensywa 3:10
1 10 Racja I Spokój Offensywa 3:41
1 11 Zwycięstwa Smak Offensywa 2:48

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel