Weekend In Paradise

Das Moon

Nośnik: CD

Weekend In Paradise

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Weekend In Paradise

  • Weekend In Paradise
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Weekend In Paradise

Das Moon

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Muzyczna podróż w czasie - w przeszłość i w przyszłość, oscylująca wokół estetyki electro-industrialu i alternatywnego popu.

Znaki rozpoznawcze? Hipnotyzujący głos Daisy K. wraz z dużą dawką elektroniki z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych.

Drugi album DAS MOON to podróż w czasie - w przeszłość i w przyszłość. Charyzmatyczne trio czerpie inspiracje z twórczości takich ikon jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, tworząc przy tym swój własny, niepowtarzalny styl.
Koncept album składa się z 12 utworów, które swoją treścią dotykają pozornie przypadkowych emocji i obrazują ciemniejsze strony życia. Album powstał we współpracy z producentem muzycznym Pawłem Gawlikiem, wydawnictwem Requiem Records i globalnym dystrybutorem cyfrowym Believe Digital. Do angielskiej wersji „Colours” teledysk wyreżyserował Roman Przylipiak. Ten klip jest jednocześnie zapowiedzią pełnometrażowego filmu fabularnego tego samego reżysera „Best Boy in Town” z muzyką zespołu DAS MOON.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Raven Das Moon
1 2 Meat Das Moon
1 3 Pet Das Moon
1 4 Violent Lullaby Das Moon
1 5 System Das Moon
1 6 Manual Das Moon
1 7 Junkie Das Moon
1 8 Run Das Moon
1 9 Colours Das Moon
1 10 Storm Das Moon
1 11 Not A Happy Song Das Moon
1 12 Best Boy In Town Das Moon

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel