We Were So Wrong

Besides

Nośnik: CD

We Were So Wrong
We Were So Wrong
We Were So Wrong

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

We Were So Wrong

  • We Were So Wrong
  • We Were So Wrong
  • We Were So Wrong
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

We Were So Wrong

Besides

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
ZWYCIĘZCA PROGRAMU “MUST BE THE MUSIC” 2014

Zespół Besides to młody i bardzo obiecujący zespół na polskiej scenie post-rockowej. Założony w 2011 roku kwartet z Brzeszcza na koncie ma już liczne sukcesy m.in. wygraną w ostatniej edycji Must Be The Music. Jego niesamowite, połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne.
Zespół tworzą: Paweł Kazimierczak, Piotr Świąder – Kruszyński, Artur Łebecki, Bartek Urbańczyk. Na koncertach wspomagani są pięknie konstruowanymi obrazami przez vidżejkę Justynę Gurbisz.

Debiutancki album zespołu Besides zatytułowany „We Were So Wrong” ukazał się 20 września 2013 roku. Na krążku można usłyszeć 10 instrumentalnych, miejscami spokojnych, a miejscami ostrych, ciężkich post rockowych kompozycji. Całość nagrano w studio Radioaktywni w Częstochowie, w większości na tak zwaną „setkę”. Materiał zrealizował Adam Celiński. Okładkę albumu zaprojektowała Danuta Kazimierczak, graficzka i malarka. Do albumu dołączona będzie książeczka zawierająca 10 obrazów artystki, które są autorską interpretacją utworów Besides.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 At Night Besides 4:22
1 2 Beyond Besides 5:31
1 3 Monochromatic Besides 5:16
1 4 Linnets Flight Besides 6:02
1 5 Undone Besides 5:00
1 6 We Were So Wrong Besides 4:49
1 7 Calm Besides 6:59
1 8 May I Take You Home Besides 6:32
1 9 Deprived Of Besides 5:03
1 10 Strand Besides 7:06
5 na 5

Powala!

Mało znana polska grupa muzyczna. Bardzo klimatyczne utwory,warto poświęcić chociaż chwilę aby odsłuchać. Prawdziwa przyjemność się zaczyna po zakupie płyty i odtworzeniu jej na kinie domowym..
Ogromny plus za utwór "May I Take You Home",można w nieskończoność słuchać...

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel