W Strone Krainy Lagodnosci

VARIOUS

Nośnik: CD

W Strone Krainy Lagodnosci
W Strone Krainy Lagodnosci
W Strone Krainy Lagodnosci

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

W Strone Krainy Lagodnosci

  • W Strone Krainy Lagodnosci
  • W Strone Krainy Lagodnosci
  • W Strone Krainy Lagodnosci
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

W Strone Krainy Lagodnosci

VARIOUS

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Seria wydawnicza "W stronę krainy łagodności" przygotowana przez Agnecję Inicjatyw Artystycznych Cytryna przy współpracy z EMI Music Poland jest kontynuacją serii płytowej formowanej znakiem "Kraina łagodności". Pierwszy album z serii "W stronę krainy łagodności" ukazał się w 2009 roku. Po dwóch latach oczekiwania wraca do nas Kraina łagodności wraz ze swoim czarodziejskim światem pełnym alegorii, pozytywnych emocji i zaczarowanych dźwięków. Z prawdziwą przyjemnością oddajemy w Wasze ręce krążek, który łączy wszystko to co w piosence poetyckiej najlepsze.<br><br> Płyta "W stronę krainy łagodności Vol.2" jest kompilacją piosenek artystów niezwykłych o szczególnej wrażliwości. Spotkacie na niej zarówno nazwiska doskonale miłośnikom gatunku znane (Elźbieta Adamiak, Grzegorz Turnau, Antonina Krzysztoń, Wolna Grupa Bukowina, Stare Dobre Małżeństwo, Martyna Jakubowicz) jak i młodych twórców, laureatów ogólnopolskich festiwali, którym udało się w krainie łagodności pokazać, że jest to nurt żywy, rozwijający się i perspektywiczny. (Łukasz Jemioła, Chwila Nieuwagi, Lena Piękniewska, Julia Mikołajczak, oNieboLepiej).<br> Dzięki współpracy wielu życzliwych artystów, udało nam się wybrać i połączyć ze sobą w jedną zgrabną całość, siedemnaście niezwykłych piosenek i z nich właśnie stworzyć materiał przyjemny dla duszy i ucha. Z dumą oddajemy więc w Wasze dłonie płytę, dzięki której ponownie wszyscy docenimy piękno otaczającego nas świata, bez obaw zanurzymy się w emocjach i słowach i z całą pewnością poczujemy się lepsi, łagodniejsi.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Trwaj Chwilo, Trwaj VARIOUS 4:36
1 2 Gdy Dziewczyna Idzie Spać VARIOUS 2:19
1 3 Zbieg Okoliczności Łagodzących VARIOUS 3:36
1 4 A Kiedy Mi Przyjdzie VARIOUS 4:44
1 5 Rzeka VARIOUS 3:15
1 6 Jeszcze W Zielone Gramy VARIOUS 7:36
1 7 Kujawiak Żałobny VARIOUS 5:20
1 8 Znów Wędrujemy VARIOUS 2:52
1 9 Kiedy Cię Nie Ma VARIOUS 3:25
1 10 Pocałunki VARIOUS 2:53
1 11 Odchodząc VARIOUS 4:12
1 12 I Tak Dobrze VARIOUS 3:03
1 13 Ten Wieczór Spędzę W Domu VARIOUS 3:43
1 14 To Jest Takie Krępujące VARIOUS 3:02
1 15 Jak Wrócę VARIOUS 3:41
1 16 Zielone Szkiełko VARIOUS 4:34
1 17 Nie Piszę Bloga (Radio Edit) VARIOUS 3:56

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel