W Ogrodzie Wyobrażeń

Andrzej Dąbrowski

Nośnik: CD

W Ogrodzie Wyobrażeń
W Ogrodzie Wyobrażeń
W Ogrodzie Wyobrażeń

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

W Ogrodzie Wyobrażeń

  • W Ogrodzie Wyobrażeń
  • W Ogrodzie Wyobrażeń
  • W Ogrodzie Wyobrażeń
- + Dopasuj

W Ogrodzie Wyobrażeń

Andrzej Dąbrowski

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Wielokrotnie nagradzany na różnych festiwalach i w plebiscytach najważniejszych jazzowych magazynów muzyk, kompozytor i wokalista ma w swoim dorobku udział w nagraniu ponad trzydziestu płyt. Jako wokalista jest uniwersalny, znakomity nie tylko w jazzie - wylansował również wiele znakomitych przebojów popowych, które na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Po wielu latach nagrań stricte jazzowych proponuje powrót do piosenki - takiej w najlepszym tego słowa rozumieniu - piosenki ze znakomitym tekstem i prawdziwą melodią. Za całość odpowiada Aleksander Nowacki - lider kultowej grupy Homo Homini, specjalista od przebojów i znakomity aranżer, dlatego na tej płycie, obok kilku największych i niezapomnianych hitów Dąbrowskiego znajduje się tyle nowych przebojowych piosenek. Jedna z nich ("Za nic"), przedstawiona w Programie I Polskiego Radia jako wczesny zwiastun tej płyty, stała się przebojem lata 2009 roku. To bardzo dobry prognostyk na przyszłość, bowiem oznacza, że piosenka zdobyła uznanie nie tylko stałych fanów Andrzeja, ale potrafiła porwać i młodych słuchaczy - potencjalnych nabywców najnowszej płyty Andrzeja Dąbrowskiego. Niech wraca i żyje dobra piosenka dla wszystkich!
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 W Ogrodzie Wyobrażeń Andrzej Dąbrowski 3:48
1 2 Za Nic Andrzej Dąbrowski 3:04
1 3 8 Dzień Marca Andrzej Dąbrowski 3:11
1 4 Do Zakochania Jeden Krok Andrzej Dąbrowski 3:42
1 5 Moja Melodio Andrzej Dąbrowski 4:24
1 6 Zielono Mi Andrzej Dąbrowski 3:48
1 7 Gdyby Wszystkie Kwiaty Andrzej Dąbrowski 3:09
1 8 A Ty Na To Andrzej Dąbrowski 4:03
1 9 Bywaj Nam Mary Ann Andrzej Dąbrowski 3:27
1 10 Jestem Pan Andrzej Dąbrowski 3:27
1 11 Resztka Lata Andrzej Dąbrowski 4:18
1 12 Srebrne Krople Andrzej Dąbrowski 3:55
1 13 Nie Daj Się Zimie Andrzej Dąbrowski 4:18
1 14 Kołysanka Na Rozstanie Andrzej Dąbrowski 3:18
1 15 Kolor Trendy Andrzej Dąbrowski 3:07

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel