W Chmurach

Maja Hyży

Nośnik: CD

W Chmurach
W Chmurach
W Chmurach

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

W Chmurach

  • W Chmurach
  • W Chmurach
  • W Chmurach
- + Dopasuj

W Chmurach

Maja Hyży

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Maja Hyży – jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu X-Factor, wydała swoją debiutancką płytę W Chmurach.  Doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów. To o niej Czesław Mozil powiedział: „Jesteś bezczelnie zdolna”. Swoim pierwszym albumem udowadnia, że debiutant może wnieść na rynek muzyczny wiele świeżości.

W Chmurach to bardzo kobiecy, pełen emocji i wzruszeń album.  Melodyjne utwory i nowoczesne aranżacje, w których można odnaleźć pierwsze inspiracje artystki soulem i R&B, są dawką energetyzującego brzmienia. Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu Mai dopełniają całości.

„W Chmurach to słodko-gorzka historia, z którą każda kobieta może się utożsamić . Ten album to spełnienie moich marzeń. Droga do ich realizacji była długa i dość kręta jednak na płycie przeważa radość, pozytywna energia i siła do dalszego działania, która mam nadzieję, udzieli się wszystkim słuchaczom.” – tak swoją debiutancką płytę skomentowała artystka.

Maja miłość do muzyki wyniosła z rodzinnego domu. To dziadkowie zarazili ją pasją do śpiewania. Zarówno ci ze strony mamy jak i taty, byli mocno zaangażowani w działalność chórów i zespołów ludowych. Dziadek Mai nadal udziela się wokalnie w chórze, a babcia występowała między innymi z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze. To właśnie ona namówiła Maję na lekcje śpiewu. Zaangażowanie w naukę pozwoliło jej rozwinąć artystyczne skrzydła.

Udział w X-Factorze okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdobyła uznanie jurorów, ale przede wszystkim publiczności oraz widzów. Dała poznać się jako utalentowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym pełna pozytywnej energii dziewczyna. To otworzyło jej drzwi do kariery i umożliwiło współpracę z najbardziej utalentowanymi polskimi twórcami. W pracy nad debiutancką płytą wspierali ją m.in.: Piotr Siejka (który współpracował z takimi artystami jak . z KasiaCerekwicka, Edyta Górniak, Łukasz Zagrobelny), Paulina Przybysz oraz Agnieszka Burcan z grupy Plastic.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Kawa Maja Hyży 4:02
1 2 Dla Mnie Nowy Świat Maja Hyży 3:10
1 3 Huragan Maja Hyży 3:35
1 4 Thelma I Louise Maja Hyży 4:10
1 5 Prawdziwa Ja Maja Hyży 4:29
1 6 Łzy Maja Hyży 4:44
1 7 Będę Kochać Maja Hyży 3:16
1 8 Nie Musisz Kłamać Maja Hyży 3:40
1 9 Wieczność Za Jeden Dzień Maja Hyży 3:54
1 10 Śpij Już Maja Hyży 3:15
1 11 Kiedy Do Mnie Wracasz Maja Hyży 3:44
1 12 N.C.L.N.S. Maja Hyży 3:27

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel