Unplugged - Deluxe

Eric Clapton

Nośnik: CD

Unplugged - Deluxe
Unplugged - Deluxe
Unplugged - Deluxe

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Unplugged - Deluxe

  • Unplugged - Deluxe
  • Unplugged - Deluxe
  • Unplugged - Deluxe
- + Dopasuj

Unplugged - Deluxe

Eric Clapton

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Genialna płyta koncertowa Erica Claptona, która w samych Stanach Zjednoczonych sprzedała się w ponad 10 mln kopii i dała artyście sześć nagród Grammy, ukazuje się ponownie w zremasterowanej i wzbogaconej wersji! "Unplugged" to kapitalny, akustyczny koncert Anglika, który zdecydowanie warto przeżyć jeszcze raz. Dokładnie 16 stycznia 1992 roku, w Bray Film Studios w Windsorze, Eric Clapton zamienił elektrycznego Fendera na akustycznego Martina i na nim zagrał koncert dla niewielkiej publiczności. Wyemitowano go na antenie MTV 25 sierpnia 1992. Slowhanda wspierał zespół, w którym znaleźli się między innymi fantastyczny basista Nathan East, znany ze współpracy z Tomem Pettym i Duran Duran perkusista Steve Ferrone, czy klawiszowiec Chuck Leavell, który w dossier ma choćby The Rolling Stones i The Allman Brothers Band. Artyści wykonali kilkanaście akustycznych wersji piosenek, wśród których przeważały cudze kompozycje, między innymi Muddy'ego Watersa, Bo Diddleya, Roberta Johnsona. Album "Unplugged" zdobył szczyt zestawienia "Billboardu", triumfował na antypodach, na drugiej pozycji znalazł się w ojczyźnie muzyka. Świetnie radziły sobie single "Tears In Heaven" i "Layla". W sumie na całym świecie rozeszło się ponad 19 mln egzemplarzy krążka, a Slowhand otrzymał za niego sześć statuetek Grammy. W tym za płytę roku i piosenkę roku ("Tears In Heaven"). Koncert artysty był rejestrowany przez kamery i wydano go później na płycie DVD. Teraz, ponad 20 lat po niezapomnianym występie, przygotowano specjalną reedycję "Unplugged" – "Unplugged: Expanded And Remastered".Wznowienie pojawia się w na dwóch płytach kompaktowych w sześciopanelowym digipacku z ośmiostronicową książeczką, oraz w ośmiopanelowym digi jako 2CD plus DVD. Pierwszy krążek CD to 14 utworów z oryginalnej edycji w wersji zremasterowanej, zaś drugi to sześć dodatkowych piosenek, które w 1992 nie znalazły się na płycie. Wśród nich inne wersje "My Father's Eyes", "Running On Faith" i "Walkin' Blues" plus "Worried Life Blues" i "Circus". DVD ma odświeżony komputerowo obraz oraz ponad godzinę wcześniej niepublikowanego materiału z próby, nagranego przez kilka kamer. Mamy dzięki temu wyjątkową okazję, aby zobaczyć, jak Eric Clapton i jego zespół pracowali nad akustycznymi aranżacjami, chociażby do "Circus" i "My Father's Eyes", których nie uwzględniono na pierwotnej edycji.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Signe Eric Clapton 3:13
1 2 Before You Accuse Me Eric Clapton 3:44
1 3 Hey Hey Eric Clapton 3:16
1 4 Tears In Heaven Eric Clapton 4:36
1 5 Lonely Stranger Eric Clapton 5:27
1 6 Nobody Knows You When You're Down And Out Eric Clapton 3:49
1 7 Layla Eric Clapton 4:46
1 8 Running On Faith Eric Clapton 6:29
1 9 Walkin' Blues Eric Clapton 3:37
1 10 Alberta Eric Clapton 3:42
1 11 San Francisco Bay Blues Eric Clapton 3:23
1 12 Malted Milk Eric Clapton 3:36
1 13 Old Love Eric Clapton 7:52
1 14 Rollin' & Tumblin' Eric Clapton 4:11
2 1 Circus Eric Clapton 4:03
2 2 My Father's Eyes [Take 1] Eric Clapton 6:29
2 3 Running On Faith (Take 1) Eric Clapton 6:29
2 4 Walkin' Blues (Take 1) Eric Clapton 3:37
2 5 My Father's Eyes (Take 2) Eric Clapton 6:21
2 6 Worried Life Blues Eric Clapton 6:50

Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja z książek czy filmów science-fiction, obecnie coraz śmielej realizowana w prawdziwym świecie. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel