Trouble Will Find Me

The National

Nośnik: CD

Trouble Will Find Me
Trouble Will Find Me
Trouble Will Find Me

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Trouble Will Find Me

  • Trouble Will Find Me
  • Trouble Will Find Me
  • Trouble Will Find Me
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Trouble Will Find Me

The National

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 I Should Live in Salt The National 4:08
1 2 Demons [Explicit] The National 3:31
1 3 Don't Swallow the Cap The National 4:45
1 4 Fireproof The National 2:58
1 5 Sea of Love The National 3:41
1 6 Heavenfaced The National 4:23
1 7 This Is The Last Time The National 4:43
1 8 Graceless The National 4:35
1 9 Slipped The National 4:25
1 10 I Need My Girl The National 4:05
1 11 Humiliation The National 5:00
1 12 Pink Rabbits The National 4:36
1 13 Hard To Find The National 4:13
5 na 5

\"Trouble will find me\" to The National na poziomie \"High Violet\" - ale nie wyżej. Ten pięcioosobowy indie-rockowy zespół z rozpoznawalnym barytonem Matta Berningera i niezmiennie cudną warstwą instrumentalna braci Davendorf i Dessner nie odchodzi daleko od ścieżek przemierzanych od płyty Boxer. Więc formułę łatwo można rozpoznać. Z drugiej strony, \'Trouble will find me\' trzyma niezwykle wyśrubowany poziom, który bardzo rzadko się opuszcza (niechlubnymi wyjątkami są Slipped i Humiliation). Lirycznie, wciąż jesteśmy w krainie małych ludzkich niepewności (Don\'t swallow the Cap), nieczułości (Fireproof), tęsknot (I need my girl) i alienacji (niesamowite Pink Rabbits).
Śpiew Matta jest już wyważony i bardzo sporadycznie słyszymy krzyki jak z Mr November - tylko rockowy kawałek w stylu Sea of Love wyłamuje się pod tym względem. Ale melancholiczna muzyka the National nie wynika tym razem z desperacji czy rezygnacji, ale raczej z zamyślenia. W rezultacie znajdziemy na płycie momenty które są istnymi introspektywnymi wyciskaczami łez jak końcówka This is the Last Time, spokojne choć tęskne I need my Girl czy też metafora zawarta w Pink Rabbits (\"I was a television version of a person with a broken heart\"). Z drugiej strony brak czasem buntu, który wyraźnie wyczuć można było na poprzednich płytach - ale widać taki był zamiar artystyczny. Jeżeli szukacie płyty na cichy wieczór to \'Trouble will find\' me nada się znakomicie.

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel