TNBC

TNBC

Nośnik: CD

TNBC
TNBC
TNBC

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

TNBC

  • TNBC
  • TNBC
  • TNBC
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

TNBC

TNBC

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

      Debiutancki album kwartetu z Osterdamu (tak nazywają rodzime miasto - Ostrów Wielkopolski), wychodzi 23 czerwca pod szyldem wytwórni Osterdam Records.
Grali „zawsze”, ale na początek działalności przypada rok 2008. Od tego czasu nie tylko regularnie zaczęli występować na żywo, ale także zaczęli współpracę z reżyserem teatralnym Radosławem Rychcikiem, grając muzykę na żywo do sztuki Koltesa Samotność pól bawełnianych. Przedstawienie bardzo szybko zwróciło swoją uwagę na całym świecie. Światowe tournee objęło Paryż, Berlin, Nancy, Nowy Jork, Los Angeles, Seattle, Santiago de Chile, Seul i wiele innych mista na całym świecie…
  
      Zespół koncertował również na wielu polskich festiwalach : Heineken Open’er Festival, Coke Live Music Festival, OffPlusCamera, gdzie zostali bardzo dobrze przyjęci przez publiczność.
W zgiełku gatunków, jakie usłyszymy na tej płycie, najlepiej wyodrębnić jeden: techno-rock’n’roll. W połączeniu gitarowych riffów z (często) tanecznym beatem nie tylko na scenie, ale także w fotelu – trudno wytrzymać w miejscu. TNBC, to debiut dojrzały, świetnie brzmiący, ale przede wszystkim ŚWIEŻY.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Here Comes Big Bad Wolf TNBC 6:27
1 2 Hommage À TNBC 4:43
1 3 Beat Repeat TNBC 7:50
1 4 Interruption 1 TNBC
1 5 Marasmus TNBC 5:58
1 6 Interruption 2 TNBC 1:08
1 7 Levitzky TNBC 4:21
1 8 Interruption 3 TNBC 2:23
1 9 Love Share TNBC 9:16
1 10 Interruption 4 TNBC 1:38
1 11 Coxa TNBC 3:22
1 12 Interruption 5 TNBC
1 13 Down By The River TNBC 4:53

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel