Time On Our Side

Colosseum

Nośnik: CD

Time On Our Side

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Time On Our Side

  • Time On Our Side
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Time On Our Side

Colosseum

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Nowy album Colosseum to brzmienie starych przyjaciół, którzy przeżywają nowe przygody. "Nigdy nie próbujemy odtwarzać przeszłości", powiedział perkusista Jon Hiseman, który w 1968r. był jednym z współzałożycieli zespołu. "Muzyka zmieniła się więc kolejny raz i każdy, kto miał nadzieję posłuchać "Son of Valentyne" na pewno przeżyje wstrząs. Moim zdaniem brzmienie Colosseum jest niepowtarzalne. Ten niezwykły kolektyw twórców i wykonawców wywiera na muzykę efekt "Colosseum".

Na najnowszym albumie znalazło się 10 bardzo zróżnicowanych kompozycji - od dynamicznego bluesowego "City Of Love" przez jazzowy "Dick's Licks" po melancholijny "New Day". Całość ma feeling Colosseum, mimo że nie zawsze jak Colosseum brzmi. Hiseman powołuje się na pierwsze założenia zespołu: "rockowe, jazzowe rytmy, wokale z inteligentnymi tekstami, improwizowane solówki", lecz tak naprawdę nie ma takiej szufladki, w której można by Colosseum zamknąć.

Od czasu premiery "Tomorrow's Blues" minęło 11 lat: w muzyce rockowej to epoka. "Time On Our Side" powstał w należącym do Hisemana Temple Music Studio, lecz nie był to łatwy czas dla muzyków. "Zaczęliśmy w 2010r.", wspomina perkusista. "Spotkaliśmy się w studiu i posłuchaliśmy taśm demo nagranych przez członków zespołu. Jednak po 2010r. o przyszłości Colosseum zawsze decydować będzie to, czy Barbara będzie mogła koncertować…".

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Safe As Houses Colosseum 4:25
1 2 Blues To Music Colosseum 4:55
1 3 The Way You Waved Goodbye Colosseum 5:11
1 4 Dick's Licks Colosseum 4:29
1 5 City Of Love Colosseum 4:25
1 6 Nowhere To Be Found Colosseum 4:10
1 7 You Just Don't Get It Colosseum 6:29
1 8 New Day Colosseum 3:53
1 9 Anno Domini Colosseum 6:04
1 10 Morning Story Colosseum 7:22

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel