The Wanderings Of The Avener

The Avener

Nośnik: CD

The Wanderings Of The Avener
The Wanderings Of The Avener
The Wanderings Of The Avener

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

The Wanderings Of The Avener

  • The Wanderings Of The Avener
  • The Wanderings Of The Avener
  • The Wanderings Of The Avener
- + Dopasuj

The Wanderings Of The Avener

The Avener

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Jeden z najciekawszych obecnie didżejów na scenie deep house / electro, Francuz The Avener, który nie tak dawno wylansował wielki hit "Fade Out Lines",debiutuje pełnowymiarowym wydawnictwem.
 
 
Licząca sobie 27 lat wschodząca gwiazda europejskiej sceny klubowej naprawdę nazywa się Tristan Casara i pochodzi z Nicei. Dzięki sukcesowi singla "Fade Out Lines" (w ośmiu krajach w Top 10 notowań, złoty status w Australii) The Avener stał się błyskawicznie jednym z najbardziej pożądanych didżejów znad Sekwany. Francuz zdawał sobie sprawę, że musi potwierdzić umiejętności i talent kolejnymi wydawnictwami. Na debiutanckiej płycie postawił na to, co w muzyce lubi najbardziej – czerpanie z różnych gatunków. Beaty o undergroundowym rodowodzie zmieszał z mainstreamowymi. W jego kawałkach usłyszymy także bluesa, nu-jazz, folk, funk, elektronikę. Tej ostatniej, nowoczesnej i wysmakowanej, jest na "The Wanderings Of The Avener" najwięcej. Może chwilami przypominać dokonania takich twórców jak St Germain, Moby, Wankelmut, King Britt, Cassius.
 
 
Prace nad "The Wanderings Of The Avener" trwały ładnych parę miesięcy. "Zacząłem od przerabiania starych numerów, których wcześniej nie wykorzystałem, nadając im nowoczesny sznyt" – wspomina Francuz. Zależało mu na równowadze między elektroniką a akustycznymi instrumentami. W trakcie procesu The Avener zmierzył się też z kompozycjami innych artystów, choćby Sixto Rodrigueza, Johna Lee Hookera, Mazzy Star, The Be Good Tanyas, Andy'ego Beya, Adama Cohena. Potem przyszedł czas wspominanego singla "Fade Out Lines" (numer Phoebe Killdeer & The Short Straws). Stał się hitem w Niemczech, a potem w innych częściach świata. Album jako całość to smakowita mieszanka stylistyczna, przygotowana z wyczuciem, francuską elegancją, przez didżeja o ogromnych horyzontach muzycznych. Świat będzie przy tym tańczył z rozkoszą.

Płyta do 16 czerwca dostępna wyłącznie w naszej sieci!
 
 
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Panama The Avener 4:35
1 2 Fade Out Lines (The Avener Rework) The Avener 4:36
1 3 Celestial Blues (The Avener Remix) The Avener 3:36
1 4 Castle In The Snow The Avener 3:32
1 5 To Let Myself Go The Avener 4:14
1 6 Lonely Boy The Avener 4:04
1 7 It Serves You Right To Suffer (The Avener Rework) The Avener 3:25
1 8 Hate Street Dialogue The Avener 4:19
1 9 Your Love Rocks The Avener 4:08
1 10 We Go Home The Avener 3:14
1 11 Waiting Here The Avener 4:04
1 12 Fade Into You (The Avener Rework) The Avener 4:11

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel