The One Inside

Chemia

Nośnik: CD

The One Inside
The One Inside
The One Inside

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

The One Inside

  • The One Inside
  • The One Inside
  • The One Inside
- + Dopasuj

The One Inside

Chemia

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

 

To najciekawsza polska rockowa kapela, która wchodzi właśnie na światową scenę muzyczną! Ta polska super - grupa powstała w  2010 r., a jej założycielem był Wojciech Balczun. Obecnie w składzie zespołu znajdują się również Maciej Mąka, Krzysztof Jarworski, Adam Kram, Rafał Stępień i Łukasz Drapała, muzycy znani ze współpracy z takimi artystami jak np. Renata Przemyk, Patrycja Markowska czy Bracia. Grupa ma na swoim koncie występy u boku m.in. Red Hot Chili Peppers i Guns N' Roses, a jeden z jej utworów wykorzystany został w serialu "Misja Afganistan".

Jesienią zeszłego roku zespół wyjechał do kanadyjskiego The Warehouse Studios, gdzie nagrywali m.in. Metallika, Nirvana, Nickelback czy Bryan Adams i tam grupa rozpoczęła prace nad najnowszym, trzecim już w dorobku krążkiem, "The One Inside". Za miks płyty odpowiedzialny był Eric Mosher (m.in. Michael Buble, Chickenfoot, Joe Satriani).  Na krążku zawarto13 rockowych petard, które zadowolą zarówno fanów klasycznych brzmień spod znaku The Beatles i Lez Zeppelin, jak i wszystkich zwolenników postgrunge'owych dźwięków. Płytę promują 3 single, "Ego", "Bondage Of Love" i "Hero", które już podbiły polskie radiowe i telewizyjne playlisty. Na okładkę nowej płyty zespołu jeden ze swoich najsłynniejszych obrazów udostępnił Tomasz Sętowski, legenda polskiego realizmu magicznego. A już z początkiem października zespół promować będzie nowy materiał na serii koncertów w największych miastach Polski.

Na Zachodzie zespół reprezentowany jest przez Ralpha Jamesa z największej koncertowej agencji na świecie, The Agency,  a po trasie w Polsce Chemia wyruszy w tournee po Kanadzie i Europie u boku jednej z najpopularniejszych obecnie rockowych formacji na świecie.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Ego Chemia 3:29
1 2 Bondage Of Love Chemia 3:24
1 3 B 52 Chemia 3:34
1 4 Hero Chemia 3:59
1 5 Fuckshack Chemia 2:46
1 6 Everlasting Light Chemia 3:14
1 7 Generation Zero Chemia 3:16
1 8 Stalker Chemia 3:41
1 9 Happy Ending Chemia 3:00
1 10 Walked Away Chemia 3:59
1 11 Fire Chemia 3:47
1 12 Sweet Chemia 4:08
1 13 Letter Chemia 4:09

Grudzień to miesiąc intensywnych przedświątecznych przygotowań – poszukiwania prezentów, zakupów, gotowania bożonarodzeniowych dań. O ile świąteczne potrawy nie wykraczają poza tradycyjne menu, to wybór odpowiednich upominków dla najbliższych co roku jest nie lada wyzwaniem.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel